3D termolis umí potisknout nejrůznější předměty. Vyrábějte nejen originální dárky!

Dříve to byla velmi drahá technologie, ale dnes se s ní můžete setkat prakticky na každém kroku. Ceny termolisů, které dokáží natisknout předlohu na trojrozměrné objekty, jsou totiž stále dostupnější.

Už si takový přístroj nemusí koupit pouze firma, ale dokonce si jej může dovolit také jednotlivec. Můžete si na tom založit dokonce vlastní podnikání, pokud vás taková kreativní činnost opravdu začne bavit. Termotransferový lis umí vytvářet potisk na předměty jako jsou hrníčky, obaly na mobilní telefony, klíčenky a mnoho dalšího.

Snadný potisk na trojrozměrné předměty

Vezměte si obyčejný hrnek. Nechybí vám na něm něco? Pokud se jedná o čistě bílý hrníček, možná vás už po čase omrzel. To ale můžete rychle změnit, protože pokud se rozhodnete zvolit termolis na potisk, můžete si vyrobit takový hrníček, jaký se vám právě líbí. Rázem získáte výrobek, který bude mít něco ze své osobitosti, bude dokonale originální a můžete jej třeba i někomu darovat. Může se z něj tak stát rovněž výborný dárek a připomínka něčeho významného, co obdarovaného potěší. V případě dnešních termolisů na 3D objekty se můžete spolehnout na: 

  • Vysokou kvalitu potisku
  • Snadné ovládání

Dnešní technologie při potisku na trojrozměrné předměty umožňují natisknout syté a zářivé barvy, které vydrží opravdu dlouho. Na lisu je možno nastavit variabilní teplotu, díky čemuž lze aplikovat potisk na různé materiály, tak aby je to nepoškodilo. Je potřeba si vyrobit zejména předlohu, kterou zvládnete v libovolném grafickém programu a natisknete si ji na speciální papír sublimačním inkoustem. Tuto předlohu následně přiložíte na předmět a vše vložíte do lisu. Vlastní lisování prakticky obstará automatika.

Ranní kafe jinak

Pokud jste si právě vytvořili svůj nový hrníček, může být i vaše vstávání radostnější. Můžete si do něj například vybrat kávu v eshopu ve vysoké kvalitě a vychutnat si rána nejen pohledem na váš nový výtvor, ale také dokonalou symfonií chutí nové lahodné kávy. Už se těšíte?

Zdroj obrázku:
Andrey_Popov / Shutterstock.com