Pravé lásce je pojem věková propast cizí. Nevšední pár sdílí hluboké city i přes rozdíl 40 let

Fotografie: Depositphotos

Láska se na nic neohlíží a kvete v každém věku. Důkazem je i tento neobvyklý pár, ve kterém je žena starší o 40 let. Ne každý v jejich okolí byl z jejich vztahu nadšený.

Láska má schopnost spojit dvě srdce i navzdory všem překážkám a rozdílům. Tento pár se rozhodl postavit výzvám a dokázal, že pravá láska může zvítězit nad vším. Ne každý se s jejich věkovým rozdílem dokázal smířit, a tak přišli o několik přátel. Svou lásku si však uhájili a jsou spolu již několik let. Jejich příběh upoutal pozornost lidí z celého světa a ukázal, že láska opravdu nezná hranic.

Zprvu mu nevěnovala velkou pozornost

Pam a Jonathan se našli díky seznamovací aplikaci už v roce 2018. Jonathan tehdy poslal Pam zprávu. Ta mu však zprvu nevěnovala velkou pozornost, protože vypadal jako teenager, což se nakonec ukázalo být pravdou, protože mu tehdy bylo pouhých 19 let. Po nějaké době, kdy si spolu psali, si však Pam uvědomila, že tento mladík se snaží upřímně dobýt její srdce.

Pam zprvu váhala právě kvůli vysokému věkovému rozdílu. Nemohla však ignorovat pocity, které k němu chovala. Po několika videohovorech se Jonathan vydal z Minnesoty do Oklahomy, aby mohl být s ní. Jejich osobní setkání vše potvrdilo. Pam si uvědomila, že Jonathana skutečně miluje. A tak se přestala bránit myšlence, že by mohli být spolu a tvořit pár.

Od rodiny dostali požehnání

Sama už byla v té době babičkou a zpočátku netušila, co na ní Johnathan vidí. Ten však měl slabost pro starší ženy a jeho rodina to věděla. Pam nejdříve seznámila Jonathana se svými dcerami. Bála se, jak to přijmou, ale kupodivu byly obě rády, že je jejich maminka šťastná. Také Jonathan své rodiče seznámil s faktem, že randí se ženou, která je o 40 let starší. Nakonec mu i oni dali své požehnání.

Ten, kdo se však nedokázal s jejich vztahem vyrovnat, byli někteří z Paminých přátel. Jejich společné setkání skončilo katastroficky. Odmítali se s Jonathanem bavit a nastalo trapné ticho. Později Pam upozorňovali na to, že ji Jonathan jen využívá a že jejich vysoký věkový rozdíl je opravdu za hranou. Také jí doporučili, aby navštívila terapeuta, protože podle nich toto není normální.

Ztráty přátel nikdy nelitovala

Pam se však Jonathana nevzdala a přišla tak hned o několik dlouholetých přátel. Ničeho z toho však nelituje. I přes velký věkový rozdíl a řadu překážek, které museli překonat, jsou stále spolu a Pam se už za jejich věkový rozdíl nestydí. „Jonathan je láska mého života a je mi jedno, co si kdo myslí,“ napsala Pam pod zamilovanou fotku s Jonathanem, kterou sdílela na svém facebooku.

Láska opravdu nezná hranic. Páry, které dělí takto značný věkový rozdíl, se však musí vyrovnávat s věcmi, jež jiní zamilovaní lidé řešit nemusí. V tomto případě je podpořily jejich rodiny a to je asi největší vítězství. Těžko by se někomu rozhodovalo mezi partnerem a vlastním dítětem, které by se mohlo postavit takovému vztahu na odpor. Je vidět, že když milujete své blízké opravdu upřímně, přejete jim lásku a štěstí i navzdory tomu, že mohou trochu vybočovat z řady.

Zdroj: Brightside