„A tak jsem poznal, že je to ta pravá.“ 8 vlastností žen, kvůli kterým muži zůstávají věrní ve spokojeném vztahu

Fotografie: Depositphotos

Pokud jste nezadaná, pravděpodobně víte, že muži mohou být vybíraví. Stejně jako ženy, i muži obvykle mají v hlavě představu dokonalé ženy, která je přitahuje.

Většinou buď jejich představám vyhovujete, nebo ne. Ale čas od času se muži, stejně jako ženy, zamilují do žen, které jsou mimo jejich komfortní zónu. Chcete smysluplný vztah a často si kladete otázku, jak zaujmout muže pro zdravý vztah? Existuje několik jasných kroků, jež vám pomohou přilákat muže, s nímž byste chtěla být. Těchto 8 vlastností muži na ženách oceňují. Na jejich základě se můžete pokusit vyřešit svůj dotaz, jak přitahovat muže.

Máte život i mimo vztah

Muže přitahují ženy, které mají život i mimo svůj vztah. Takže až příště uvidíte, že vám volá muž, jenž se vám opravdu líbí, nezvedejte to automaticky, ale zavolejte mu zpátky. Chlapi obecně nesnášejí, když je někdo ignoruje, ale také nemají rádi dívky, které jsou vlezlé. Takže si najděte svůj život nebo si vyrazte se svými kamarádkami. Mnozí muži milují lov, a o to víc vás budou pronásledovat. Milují zaneprázdněné ženy, jež mají v životě i jiné věci, a díky tomu se k nim cítí mnohem víc přitahováni.

Jste „paní tajemná“

Když jste na prvním rande, stává se vám, že se mu svěřujete se vším ze svého života? Pokud ano, možná byste se měla krotit. Takové chování může způsobit, že vám uteče. Muži mají rádi ženy, které se drží trochu při zdi. Nikdy nevědí, co mají na mysli, a musí se hodně snažit, aby nějaká ta zeď padla. Muži chtějí vědět, jaká tajemství můžete mít, a nepřestanou, dokud se jim to nepodaří zjistit. Místo toho, abyste se mu příliš svěřovala, podávejte mu informace po kouskách.

Musí vám důvěřovat

Vyzařujte sebevědomí a buďte sama sebou. Narcističtí muži často hledají ženy, které jim budou nafukovat ego a dodávat neustálé sebevědomí. Takové ženy někdy mohou být málo sebevědomé nebo mají pocit, že není přitažlivé být navenek hrdé na to, kým jsou. Tím, že budete sebevědomé, přitáhnete dobrého muže.

krásný vztah
Fotografie: Freepik

Zdravého jedince, který není opředen pokřivenými skrytými úmysly. Sebevědomé ženy znají své životní cíle a nejsou ochotné čekat na muže a odkládat splnění svých snů. Jsou si vědomy svých slabých stránek a jsou ochotné na nich pracovat. Zároveň jsou hrdé na své silné stránky. Díky tomu si ženy věří nejen ve svém životě, ale i ve svých vztazích. Nerady ztrácejí čas hraním her, což je vlastnost, kterou muži považují za neodolatelnou.

Pečujete o sebe

Jak zaujmout muže, pokud nejste někdo, kdo věří v péči o sebe? Odpověď zní, že nemůžete! To je jedna z věcí, na které mužům pravděpodobně záleží nejvíce. Nejde o to trávit hodiny před zrcadlem a pokrývat si obličej kilem make-upu. Ani o tom být nejhubenější dívkou v místnosti.

Jak tedy zaujmout muže, aniž byste se příliš staraly o svůj vzhled nebo se přizpůsobovaly představám o kráse, které vnucují média? Je to o péči o pleť, vlasy a udržování zdravé mysli a těla. Zásadní je mít se ráda natolik, abyste o sebe pečovala, ať už je ve vašem životě muž, nebo ne. Muži nejsou tak rychlí v odsuzování žen, někdy jsme my samy, ženy, svými nejhoršími kritičkami.

Nezabýváte se minulostí

Každý člověk má svou minulost a ta je součástí toho, čím jsme. Existuje však důvod, proč nechat minulost minulostí. Je určitá mentální hranice, do které muž snese poslouchat ženu, jak vykládá o svých minulých milencích, citově zneužívaných bývalých nebo despotických rodičích. Takže jednoduchá odpověď na otázku, jak přitahovat muže, spočívá v tom, že budete dostatečně důstojná a uvědomělá, abyste přijala svou minulost, aniž byste ji zatahovala do každého kousku konverzace s ním.

Jste pozorná

Být pozorná je jednoznačnou odpovědí na to, jak muže zaujmout a udržet si je při sobě! I když je důležité mít zájmy, které jsou pro vás jedinečné, být pozorná k zájmům svého muže mu může pomoci ukázat, že vás zajímá a že vám na něm záleží. To neznamená, že se musíte stát fanouškem jeho oblíbeného basketbalového týmu, pokud nesnášíte basketbal. Neznamená to ani, že se musíte začít zajímat o vše, co má rád, ale když se s ním čas od času dokážete spojit, pomůže mu to vidět, že vám na něm záleží.

Máte pochopení pro nedokonalost

Při hledání způsobu, jak zaujmout muže, musíte zapomenout na prince Krasoně. Pokud jste na to ještě nepřišly, nikdo takový neexistuje. Přesto se tolik žen snaží formovat svého partnera podle své představy „dokonalého muže“. Tyto ženy by si měly uvědomit, že lidé se mění, jen když chtějí. Také by měly pochopit, že naše odlišnosti nás dělají tím, kým jsme. Když se do svého muže zamilujete, zamilujete se do všech jeho silných i slabých stránek.

Jste upřímná

Upřímná, otevřená komunikace je neoddiskutovatelnou součástí zdravého vztahu. Muži neradi čtou myšlenky nebo hrají hry. Takže to nejlepší, co může žena udělat, je být ke svému muži upřímná. Muži nemají rádi, když ženy říkají jednu věc a myslí druhou. Raději by byli, kdyby přiznaly, proč se zlobí, než aby museli hrát obávanou hru na hádání. Přestaňte tedy svého muže nutit do toho, aby se snažil hrát si na věštce, a buďte k němu prostě upřímná.

Zdroj: Marriage