Pozice, ve které spíte, může odhalit pozadí vašeho vztahu

Fotografie: Unsplash

Změna ve vztahu může stát za jinou polohou vašeho těla během spánku, lze takto odhalit některé z problémů, jimiž právě procházíte.

Lidé si sice myslí, že se během noci mohou nejrůzněji převalovat a otáčet, nicméně většinou je právě ta poloha, v níž se vzbudíte tou, ve které jste se nacházeli většinu doby spánku. To, v jaké pozici spíte může ukázat na to, jestli máte se svým partnerem pozitivní vztah nebo jste se právě pohádali. Poloha by o vašem vztahu mohla prozradit však i více.

Jak spí zamilovaní a nové páry?

První polohou, v níž se často nacházejí nově vzniklé páry je jedna, která výrazně připomíná líbající se dvojici. Jedno tělo blízko druhého, boky lehce vytočené k sobě, obličej jednoho jako by se díval do očí partnera. Takto často spávají nové páry, případně ty, které se po rozchodu opět usmířily nebo jiných silně zamilovaných dvojic.

Některé páry, které jsou spolu již delší dobu, si mohou během noci vzájemně proplést nohy. Pokud jste se takto již někdy ráno probudili, patříte nejspíše mezi důvěřivé lidi, a váš partner se spoléhá také na vás. Nicméně je vidět, že si oba dáváte vzájemně dostatek prostoru a svobody, ovšem i tak jste si stále tak nějak na blízku a váš vztah je opravdu silný.

Váš vztah možná něco potřebuje

Pokud spáváte s partnerem běžně s dostatkem prostoru mezi vašimi těly, oba jste otočení jedním směrem a přitom se nedotýkáte, pravděpodobně váš vztah postrádá vášeň. Jeden z dvojice se však může takto posouvat nevědomky během spánku, aby jeho podvědomí upozornilo na nedostatek citů z vaší strany a vyprovokovalo vás k činům.

Fotografie: Unsplash

Poloha označována jako „svobodná“ může stát za tím, že na sebe s partnerem nejste příliš navázáni, a že si každý užíváte svůj volný čas vlastním způsobem. Obecně tento přístup není vhodný do manželství či dlouhodobého vztahu. Nemusí se nutně jednat o finální odloučení, ale může to naznačovat, že s partnerem netrávíte dostatek času.

Zdroj: Timesofindia