Atraktivní vzhled u žen není jediný faktor, který ovlivňuje úspěch u mužů

Fotografie: Depositphotos

Krásu ženy netvoří jen tvář jako obrázek a perfektní křivky. Charisma a přitažlivost jsou utvářeny souhrnem mnoha faktorů. Dosáhnout dokonalosti není možné, ale přiblížit se jí můžete, pokud se zaměříte na některé důležité detaily. Které to jsou?

Čisté a zdravé zuby jsou naprostou nutností

Ačkoliv vzhledu svých rtů, jejich barvě a tvaru věnujeme velkou pozornost, ne vždy je stejný důraz kladen na péči o zuby. Pečlivé čistění za použití kvalitního kartáčku a pasty, zubní nitě a mezizubních kartáčků by mělo být samozřejmostí.

Důležité jsou ale také preventivní návštěvy zubaře. Jistě, nejedná se o zrovna příjemný zážitek, ale pomůže vám to předejít zánětům a jiným problémům, čímž ušetříte značné množství peněz.

Fotografie: Pixabay

Stejně tak je vhodné pravidelně docházet na dentální hygienu. Pokud máte zuby zdravé, můžete si dopřát profesionální bělení. Bílý úsměv vás omladí a pozvedne váš vzhled.

Příjemná vůně a kvalitní vkusné oblečení sluší každému

Pocení patří k životu, přesto je však žádoucí se ho snažit omezovat. Dodržování hygieny a používání deodorantu či antiperspirantu by mělo být normou. Další, neméně důležitou kapitolou jsou parfémy. Pro běžné nošení není vhodné volit výrazné vůně. Ty se skvěle hodí pro speciální příležitosti. Zásadní je nikdy nemíchat více vůní najednou.

V šatníku je ideální preferovat kvalitní materiály a nadčasové střihy. Pozornost je třeba věnovat i doplňkům. Vytvořte si vlastní styl a vyhněte se bezhlavým nákupům v řetězcích, levné oblečení většinou moc dlouho nevydrží.

Není třeba nakupovat v nejdražších obchodech, ale fast fashion také není tou správnou cestou. Pokud chcete na své okolí působit dobře, nezapomeňte také na:

  • čisté a upravené nehty,
  • lesklé a zdravé vlasy bez viditelných odrostů,
  • dokonalost v každém detailu: čisté boty, kabát bez vlasů nebo psích chlupů, oblečení bez žmolků či zatržených nití.

Krása není nic bez vzdělání a oduševnělosti

Možná se vám to už někdy stalo: potkali jste krásného člověka, ale když promluvil, jeho atraktivita se náhle přiblížila nule. Není nutné absolvovat několik univerzit, aby byla žena považována za chytrou, ale odchodit jen povinnou školní docházku rozhodně nedoporučujeme.

Sebevzdělávání a neustálá práce na sobě odlišuje úspěšné a přitažlivé lidi od těch neúspěšných.  Pevné morální zásady a čistota duše osloví každého, kdo s podobným člověkem přijde do styku. Vnitřní krása, na rozdíl od té vnější, přetrvá.