Barva laku na nehty prozradí skryté vlastnosti osobnosti i vaše slabé stránky. Kterou používáte vy?

Fotografie: Depositphotos

Pěstěné ruce jsou nejlepší vizitkou ženy. Pokud je doplníte o správný odstín laku, můžete o své osobě prozradit víc, než si myslíte. Každá barva má totiž svůj význam.

Ruce mohou odhalit mnoho informací o vaší osobě. Už odpradávna se četla budoucnost právě z linií na dlaních. Každý z prstů má svůj význam a dokážou tak odhalit i skryté potíže. Použití laků na nehty je pro ženy běžnou zkrášlující procedurou. Správně vybraný odstín podtrhne váš celkový vzhled a dokáže prozradit i mnohé o vaší osobnosti. Symbolický význam barev spočívá ve schopnosti vyvolávat určité emoce. Jaký odstín máte na rukou vy?

Fotografie: Freepik

Tajemná černá

Černý lak je volbou lidí především kreativních. Ať už jste malíř, básník, kuchař nebo sochař, máte velmi silné umělecké cítění. Černá barva je považována za symbol zármutku, temnoty a smrti. Působí také s nádechem tajemna a je oblíbená hlavně u lidí, kteří si zachovávají určitý odstup.

Uvolňující zelená

Zelená na vašich nehtech znázorňuje dostatek energie a nadšení. Vždy vykouzlíte úsměv na tvářích svých přátel a jste připravena pro každé dobrodružství. Tato barva probouzí chuť do života, podporuje soustředění a uvolňuje psychické napětí.

Fotografie: Pixabay

Klidná šeříková

Ženy, které volí fialovou barvu na nehty, jsou obvykle klidné, odhodlané a uvolněné. Vaši přátelé velmi dobře ví, že se vám dá věřit a nikdy neodmítnete poskytnout pomoc. Možná nejste středem pozornosti, ale je na vás spoleh v každé situaci. Fialová barva je odstínem magie, podporuje fantazii a rozptýlí pocity úzkosti.

Šťastná oranžová

Barva pro odvážlivce. Obvykle ji nosí ženy s vůdčí osobností. Milujete být středem pozornosti a nezajímá vás, co si o vaší osobě myslí ostatní. Jste bavičem a často se vydáváte na bláznivá dobrodružství. Oranžová barva je symbolem vitality, navozuje pocit štěstí a podporuje soustředění.

Fotografie: Pixabay

Vínově červená

Ženy s červenými nehty jsou spolehlivé a sebevědomé. Pokud vás někdo z vašich přátel požádá o radu, vždy mu dokážete ukázat možnosti volby. Červená je barvou vášně, romantiky a probouzí odvahu a zdravé riskování. Podporuje sexuální energii, ale také hněv a panovačnost.

Dokonalá bílá

Pokud vás přitahuje odstín bílé na vašich nehtech, máte stále mladistvého ducha a snažíte se ve všech potlačit vnímání života příliš vážně. Vaši přátelé se na vás mohou kdykoliv spolehnout. Jste upřímné, ale dokážete být i velmi chladné a zradu neodpouštíte snadno. Bílá je barvou světla, přirozené krásy, čistoty a pravdy.

Fotografie: Freepik

Světle růžová

Tento odstín laku patří ke klasice. Pokud jste si zvolili právě tuto barvu, jste vřelí a laskaví. Nositelky této barvy jsou ambiciózní a zaměřené na kariéru. Růžová barva představuje lásku, něhu a vnitřní klid. Podporuje bdělost, náklonost a ochotu ke kompromisům.

Zdroj: VeryWellMind