Chcete svou ženu skutečně potěšit? Vyberte pro ní nejkrásnější šperky!

Fotografie: Freepik

Pro mnoho mužů je nákup dokonalého šperku pro svou drahou polovinu nesplnitelným úkolem.

Máte pocit, že nemůžete nikdy vybrat dárek, ze kterého bude mít vaše žena doopravdy radost? Pravdou je, že je to jednodušší, než si myslíte. Hlavním kritériem je, že svou milovanou osobu znáte. To vám úplně stačí k tomu, abyste vybrali nejkrásnější:

  • prsten,
  • náušnice,
  • přívěsek,
  • náramek.

V první řadě si zahrajte na detektiva

Nevíte, o čem je řeč? Zamířit okamžitě do klenotnictví není nejlepší nápad. V první řadě chvíli pozorujte ženu, kterou chcete obdarovat. Skvostné briliantové náušnice budou vhodné pro ženu, která miluje eleganci, jedinečné materiály a nadčasový styl. Právě styl dané ženy bude nejdůležitějším faktorem při výběru. Existuje ale i mnoho jiných kritérií, které musí šperky splňovat.

V první řadě ale musíte zjistit, jaké šperky vaše dámy nejraději nosí. Nevyjde z domu bez prstenu na ruce, náušnic nebo bez náramku? Každá žena je jiná a musíte se podle toho řídit. Jedině pozorování zjistíte, za co utratit peníze tak, abyste jí udělali největší radost. Myslet ale musíte ještě na pár dalších věcí.

Myslet musíte také na šatník a styl své ženy

Podívejte se tajně na šatník své partnerky. Briliantové zásnubní prsteny jsou nádherné a jde o šperk, který bude nosit každý den. Proto musí ženě ladit (ideálně) ke všem oděvům, které běžně nosí. Vybírat totiž nemusíte jen neutrální barvě, ale také barevné varianty. Obojí je stejně vzácné, ale ne obojí se bude líbit každé ženě.

Při pozorování snadno zjistíte, co by se partnerce líbilo nejvíce. Jedině v případě, že jí uděláte radost a budou se jí šperky ke všemu hodit, je bude nosit každý den. A to zajisté potěší vás, protože neutratíte peníze zbytečně. Spojení těchto dvou prvků je důležité pro každého muže, protože jistě nechcete utratit hodně peněz za šperky, které vaše žena nikdy nebude nosit.