Chloupky na obličeji ubírají ženám na sebevědomí. Zbavte se tohoto problému jednou provždy

Fotografie: Freepik

Jak se přirozeným způsobem zbavit nežádoucích chloupků na obličeji? To je otázka, která trápí spoustu žen, i když si to nerady přiznávají. Růst chloupků na obličeji je problém, za který se stydí.

Nemusí být na první pohled viditelný, že má žena knírek nebo chloupky po obličeji. Je to viditelné hlavně během dne za denního světla. Chloupky jsou tenké a světlé, proto je nelze ošetřit laserem, jak to bývá například u chloupků na nohou nebo v oblasti bikin. Některé ženy tak sahají po přírodních možnostech, jak se jich zbavit, nejlépe dlouhodobě.

Fotografie: Freepik

Vytrhávání chloupků vede k dalším a silnějším

Z vlastní zkušenosti některé ženy vědí, že odstraňování chloupků není zase tak dobrý nápad. Opakovaným trháním nebo jiným odstraňováním mohou další být tvrdší, silnější a více viditelné. Podle domácího receptu, který najdete níže, se jich můžete zbavit snadno a rychle. Je to v podstatě pleťová maska, která nejen odstraní chloupky z obličeje, ale navíc vyživí pokožku a budete se cítit krásnější a zdravější.

Maska by měla být efektivní, navíc k její výrobě nebudete potřebovat suroviny, které nejsou k sehnání. Možná je budete mít doma ve spíži a nebude nutné ani chodit do obchodu. Ve videu se můžete podívat, jak si masku vyrobit. Je přitom důležité, jakým způsobem si masku nanášíte a jaký ji sundáváte. Má to velký vliv na konečný výsledek.

Fotografie: Freepik

Aplikaci provádějte dvakrát týdně po jeden měsíc

Na výrobu takové pleťové masky budete potřebovat jen kokosový olej, celozrnnou mouku a vodu. Dávejte si ale pozor, jak masku nanesete. Důležitým krokem je před nanášením masky pečlivě obličej umýt a odstranit veškerý make-up a nečistoty. Masku nanášejte krouživými pohyby do pokožky. Nechte chvíli působit, ať zaschne.

Odstraňte masku stejným způsobem – krouživými pohyby se pomalu bude drolit z obličeje. Nemusíte žádné chloupky trhat ani se jinak trápit bolestivými aplikacemi. Po sundání masky máte hotovo, vaše pleť se budou krásně lesknout a bude působit zdravějším dojmem. Navíc chloupky nebudou vůbec vidět. Pokud budete masku používat pravidelně, za dva měsíce nebude po chloupcích ani památky.

Zdroj: Healthline