Efektivní 30denní výzva pro pevný zadeček a stehna bez celulitidy

Fotografie: Depositphotos

Pokud sníte o krásném a pevném zadečku bez celulitidy, měli byste vyzkoušet tuto 30denní cvičící výzvu. Výsledky jsou zaručeny.

Je velmi dobré něco dělat pro své tělo. Každá žena chce mít dokonalou postavu, a to především hýždě a stehna. A tak byste si měly dávat různé cíle, kterých budete chtít dosáhnout. S touto třicetidenní výzvou budete mít krásně vytvarované pozadí a stehna bez celulitidy. Nevěříte? Tak to vyzkoušejte.

Klasické dřepy

Ruce si dejte dál od hrudníku, to vám pomůže udržet rovnováhu. Dřepněte si s nohama u sebe a dávejte pozor, abyste veškerou váhu přenesly na paty.

Dřep se zpětným kopem

Stejně jako předtím si dřepněte a jakmile se opět postavíte, vykopněte pravou nohou. Dřep opakujte a poté vykopněte levou nohou.

Základní dřep

Rozkročte si nohy a ruce mějte natažené před sebou. Dřepněte si tak, aby vaše nohy a stehna byly v pravém úhlu. Dávejte pozor, abyste při dřepu nešly před linii kotníku, to by totiž hodně zatěžovalo kolenní klouby. Spusťte hýždě dozadu a především se nehrbte.

Fotografie: Pexels

Sumo dřep

Postavte se, vytočte chodidla ven a dřepněte si, dokud nohy a stehna nebudou v pravém úhlu. Ujistěte se, že vaše veškerá váha je na patách, a nedovolte, aby se vaše kolena prohýbala.

Můžete začít

Jakmile budete zvládat tyto druhy dřepů, můžete začít s prováděním třicetidenní výzvy. Nejdůležitější bude, abyste se nepřecenily, zkrátka začněte zvolna a pomalu přidávejte. Tyto cviky vždy nějak zkombinujte a opakujte a postupně přidávejte jejich počet. Do třiceti dní byste měly zpozorovat první výsledky a je dost možné, že vás to začne opravdu bavit a budete pokračovat.

Zdroj: Cosmopolitan