Důvody, proč nosit náramkové hodinky každý den

Zdroj: Depositphotos

Módní doplňky dokážou nemožné. Z průměrného outfitu vytvoří dokonalý a rázem tak zcela promění to, jak na své okolí působíte. Pokud rádi vystupujete z davu a milujete praktické doplňky, začněte nosit náramkové hodinky. Přinášíme vám pár důvodů, proč je jejich nošení módní a zcela nezbytné. Nejenom, že jsou praktické, ale také vám mohou pomoci zbavit se jedné nepříjemné vlastnosti – nedochvilnosti.

Hodinek není nikdy dost

Jste hrdými majiteli náramkových hodinek a nosíte je úplně ke všemu? To si pak originální Timex hodinky zamilujete. Jsou odolné, designové a elegantní. Díky spolupráci společnosti Timex se studiem Walt Disney si můžete pořídit i takové, na nichž je váš oblíbený hrdina z dětství. Protože chronometrů není nikdy dost, můžete ciferník s Mickey Mousem nosit ve svém volném čase a serióznější modely si nechat na nošení do zaměstnání.

Zdroj foto: Victoria Chudinova / Shutterstock.com

Hodinky vás mohou v mysli přenést kamkoliv si jen budete přát

Vzpomínáte-li rádi na staré dobré časy a přepadá vás melancholie, když si představíte, že byste žili v době vzducholodí, můžete si pořídit hodinky značky Zeppelin. Díky nim se alespoň ve své mysli přenesete do dob minulých a nápis Zeppelin na ciferníku ve vás bude evokovat obří vzducholodě, jež se dříve proháněly po obloze. Právě baron Ferdinand Graf von Zeppelin totiž stál za vznikem vzducholodí.

Díky časomíře budete dochvilní

Nedochvilnost je vlastností, kterou okolí rozhodně neocení. Pokud i vy patříte k lidem, kteří neustále chodí pozdě, můžete na svém zlozvyku zapracovat právě s pomocí časomíry. Když použijete trik, že hodinky nastavíte tak, aby šly napřed, uvidíte, že vaše pozdní příchody se brzy stanou minulostí.

Díky chronometru na zápěstí budete působit elegantně

Existuje-li nějaký doplněk, díky kterému budete působit elegantně a sofistikovaně, jsou jím právě hodinky. Umístěné na zápěstí se skvěle hodí ke kalhotovým kostýmům, sukním, ale dokonale vypadá chronometr také ve chvíli, kdy na sobě máte šaty.

Zdroj foto: Oleksandr Nagaiets / Shutterstock.com

Náramkové hodinky jsou praktické

Na rozdíl od ostatních módních doplňků jsou hodinky také zcela funkční a velmi praktické. Pohledem na displej mobilního telefonu byste okamžitě dali okolí najevo, že se nudíte. Ovšem letmý pohled na zápěstí může být nenápadný a okolím zcela nepostřehnutelný. Až se tedy příště budete nudit na dlouhé schůzce a budete chtít nenápadně zjistit, jaký je čas, podívejte se raději na zápěstí, nikoliv na mobil.

Začněte nosit náramkové hodinky na svém zápěstí každý den a brzy si z jejich nošení vytvoříte zvyk. Díky chronometru budete neustále vědět, jaký je čas a skvěle doplníte každý svůj outfit. Také přestanete být nedochvilní a v případě nutné kontroly času budete nenápadní.