Tři znamení zvěrokruhu, která mají ledové srdce. Možná je máte ve svém okolí i vy

Fotografie: Freepik

Existují lidé, kteří mají potíže sdělit své pocity před okolím. Tito lidé se bojí posměchu a není jim příjemné vyjadřovat své emoce.

V souhvězdí zvěrokruhu existují tři astrologická znamení, která dokonale odpovídají předchozímu popisu. Snaží se projevit netečný temperament, jsou lhostejná k událostem a zkrátka nechtějí dávat najevo žádné emoce. Zjednodušeně řečeno – mají srdce z ledu. Podívejme se na jednotlivá znamení a snažme se porozumět jejich pocitům a strachům, které je provází.

Kozoroh nemá rád emoce

Právě lidé narození ve znamení Kozoroha patří k těm, kteří mají ledové srdce. Pro Kozorohy je důležitá image vůči svému okolí. Ta je v jejich očích nezbytná pro životní úspěchy. Ukázat emoce je podle nich stejné jako ukázat své slabosti. To je pochopitelně v jejich očích zcela nepřijatelné, protože Kozorozi se rodí s vůdcovskou mentalitou. Proto odmítají ukázat druhým své opravdové pocity a raději se schovávají za masku.

Fotografie: Pixabay

Raci neradi hovoří o pocitech

Dalším znamením, které nerado hovoří o svých pocitech a emocích, jsou Raci. Mají k tomu různé důvody a také záleží na okolnostech. Ve skutečnosti však nejsou tak radikální jako Kozorozi. Raci jsou totiž od přírody vřelí. Komunikují však jen s lidmi, kteří jsou jim blízcí a důvěřují jim. V takovém případě jim nevadí být emocionální a svěřit se. Je však pro ně důležitá důvěra v druhého člověku, jemuž se hodlají svěřit. Jen tak na potkání z nich emoce neodstanete.

Fotografie: Pixabay

Přesto jsou Raci chladní, a to hlavně vůči lidem, kteří jim ublížili nebo je zradili. Je nutné říci, že shovívavost není vlastností, kterou lze připsat Rakům. Pokud je jednou zklamete, buďte si jistí, že vás ze svého života vyškrtnou. V jejich očích už nebudete důležití, a dokonce pro ně můžete přestat existovat. Bez ohledu na to nevykazují Raci ani stín emocí vůči těm, které považují za své nepřátelé, a to bez ohledu na okolnosti.

Panny jsou perfekcionisté

Lidé, kteří se narodili ve znamení Panny, jsou známí svým perfekcionistickým přístupem. Snaží se vyniknout před ostatními a povznést se na vyšší úroveň. Upřednostňují pragmatismus, přísnost a řád. Díky své zvláštní mentalitě mají Panny tendenci se stabilizovat poměrně brzy v životě a rychle opouštějí dospívající nebo dokonce dětinské období.

Fotografie: Pixabay

Panny chtějí ve svém životě dosáhnout dokonalosti, proto mají sklon upřednostňovat rozum a utilitarismus. Někdy dokonce zchladnou a příliš nevyjadřují své emoce a pocity. U Panen jsou city skryté, často také zcela potlačené. To znamená, že se po čase mohou stát skutečně bezcitnými, nikoliv tajemnými osobami, které se nerady dělí o své niterné pocity.

Zdroj: YourTango