Horoskop lásky prozradí, co nového můžete ve vztazích v roce 2021 očekávat

Fotografie: Freepik

Horoskop vám může prozradit, co můžete očekávat v roce 2021 v oblasti lásky, ale i romantiky. Zjistěte, na co se tedy můžete těšit.

Býci budou mírně zdrcení ukončením špatného vztahu. Blížence zase čeká žhavý románek v zamilovaném období květnu. Kozoroh uzdraví své zlomené srdce a dostane šanci vyzkoušet vztah s jinou osobou, která může být lepší a úplný opak osoby ve znamení Kozoroha.

Beran

Po dvou letech přichází samota, ale jste zotavení a především sebejistí. Váš okruh přátel se rozšíří a vy budete bohatší o nové a skvělé zážitky. Pokud jste v manželství, získáte zpět ztracenou důvěru a komunikace se rapidně zlepší. Na druhou stranu svobodní Berani se zotavili a jsou nanejvýš připraveni otevřít náruč své nové lásce, která přijde brzy. Láska vás čeká především v období jara ve znamení Venuše a poté také během října. Člověk, který se k vám přiblíží, bude úplně jiný a zajímavý. Dostane vás důvěrou a dostane se vám podpora, která vám již dlouho chyběla.

Šťastné dny máte od 21 do 30.3.

Býk

Tento rok pro vás může být mírně nestabilní. Je potřeba něco změnit, abyste se cítili klidní a šťastní. Jestliže jste ve vztahu, který je pro vás spíše utrpením, bude snadné se rozejít, abyste se ujistili, co budete chtít dále. Odloučení pro vás bude to pravé. Také navážete nový vztah, který bude probíhat neočekávaně a neobvykle. Narazíte na člověka, který bude o dost mladší nebo také o dost starší než vy. Takový vztah bude karmický a přínosný. Mějte se na pozoru v červenci, kdy můžete zažít krásné, ale krátkodobé dobrodružství.

Šťastné dny 29.4. až 9.5. Vždy můžete být šťastní, proto je potřeba si to uvědomit.

Blíženci

Poznání, která přicházejí z Jupitera a Saturna, hluboce změní vaše myšlení a pohled o lásce a vztazích. Bude to pro vás pozitivní změna v milostném plánu. Tento rok se stanete stabilní, pozitivní a bude vám jasné, co je pro vás nejlepší. Můžete potkat nového partnera, který žije v jiném městě, a který vám pomůže rozvíjet se. Vše začne v březnu a dubnu. V těchto měsících budete aktivní a dynamičtí. Právě v květnu Venuše otevře bránu lásky. Budou vás očekávat i nepokoje, ale vy je ustojíte a tím upevníte svůj vztah. V říjnu vás čeká nové seznámení, které přinese důležitost vašemu budoucímu životu. Můžete být šťastní a spokojení, proto mějte oči otevřené.

Rak

Po dvou letech přichází čisté srdce a duše. Zadaní Raci dají druhému najevo, jaké jsou jeho hranice a co přesně chtějí. V říjnu či v listopadu přijde velká změna, bude to intenzivní a velké. Na vaší cestě se objeví člověk, který vás bude silně lákat. Zavládne silná chemie a vy se neudržíte a vrhnete se do tohoto vztahu po hlavě. Potřebujete to, abyste zjistili, že jste stále atraktivní a nebudete sami. To platí také pro Raky, kteří jsou ve vztahu. Dejte si pozor v květnu až červenci, ocitnete se v pokušení mezi minulostí a budoucností.

Fotografie: Freepik

Šťastné dny 13. do 20. června, kouzlo Venuše přinese nové pokušení

Lev

Do vašeho života vstoupí člověk, který vás změní. Tento člověk již na první schůzce na vás zapůsobí jako někdo, s kým se znáte roky. Zážitek bude procítěný a hluboký, protože vás naučí dospět a milovat. Pokud jste ve vztahu s toxickým člověkem, tento vztah skončí. Nový měsíc přinese nové znalosti o lidech kolem vás, ale také o vaší budoucí lásce. Užívejte si především červenec, který bude vášnivý a vy byste se měli starat o to, co bude nyní, ne co bude zítra. Tak vám bude nejlépe.

Šťastné dny 11. do 22. července přináší spojení Venuše a Marsu.

Panna

Vztah se může stát druhořadý kvůli podnikání a zdraví. Je možné, že díky práci potkáte nového člověka, který vás okouzlí. Otázkou je, zda by mělo smysl opustit stávající vztah a vrhat se do nejistoty. Díky Neptunu vám bude po chvíli vše jasné a vy opět vychladnete. Tento rok vám přinese neobyčejnou svůdnost, kterou očarujete svůj protějšek. Sňatky jsou neočekávané a budou beze změny. Bohužel se také může stát, že odhalíte lži a tajemství, které mohou být pro vztah fatální. Zažijete i krásné chvíle, které přijdou od konce července do začátku listopadu.

Šťastné dny 25. července do 12. srpna.

Váhy

Prahnete po lepším životě, ale i prosperitě. Necháváte dveře za sebou zavřené a otevíráte dveře lepší budoucnosti. Pro některé Váhy může být tento rok rokem lásky a způsobem, jak se zamilovat a stát se rodičem. Získali jste více sebevědomí a dokážete se zdravě rozhodnout. Jarní měsíce, a to zejména duben, přinesou nové zážitky. Skutečné příležitosti, které vás udělají šťastnými, přijdou až v srpnu či koncem října. Také se ocitnete v rozpacích z rozhodování se, pro kterého člověka se rozhodnout.

Šťastné dny od 1. do 8. srpna.

Štír

Rozpadne se složitý vztah, ale bude vám lépe. Nesmutněte a těšte se na něco lepšího, co každou chvíli přijde. Pokud chcete zachránit manželství, bude potřeba se rozhodnout o kroku vpřed, například v rodičovství. Chraňte se před lidmi a vztahy, kterým nedůvěřujete. V tomto měsíci se snažte vyhnout se hádkám, stejně tak udělejte i v červenci. Věřte své intuici, uděláte nejlépe a neoklame vás.

Šťastné dny 21. září a 3. října.

Střelec

Budete si více věřit, a to je pro vás velmi důležité. Nové rozhodnutí dokáže podpořit váš vztah. Jestliže hledáte lásku, pravděpodobně ji najdete prostřednictvím sociálních sítí. Nebo na výletě či některé schůzce. Nejdříve zavládne intelektuální přitažlivost a poté ostatní úrovně. Bude to člověk, který vás uklidní. Pokud chcete zlepšit manželství, změňte se nejdříve vy sami.

Šťastné dny od 7. do 31. října.

Kozoroh

Tolik let jste byli utlačováni a nyní se vše zlepší. Budete volní a budete se cítit dokonale. Nyní máte prostor pro tvorbu, rozhodování a řádnou změnu. Uzdravíte se z předchozího vztahu. Zadaní dokážou změnit svého partnera a budou spokojení. Pokud hledáte drahou polovičku, tento rok pro vás bude přínosný. Potkáte člověka podobného vám a budete se dokonale podporovat a doplňovat. Nebraňte se novému vztahu a uvolněte cestu.

Šťastné dny 8. do 21. listopadu.

Vodnář

Jupiter a Saturn změní vaši realitu. Jste připraveni zahájit novou cestu životem a převzít zodpovědnost. Zadaní skončí starý vztah a navážou nový vztah, ožení se a přestěhují se do nového města. Po krátkém čase se stanete i rodiči. S každým novým rozhodnutím budete muset přijmout i větší zodpovědnost. Další měsíc bude jeden z nejrušnějších a vydláždí cestu vašeho nového života. Budete šťastní a váš partner vás vždy podpoří. Vy se tak budete lépe rozhodovat.

Šťastné dny od 1. do 20. října.

Ryby

Tento rok se rozloučíte se vším, co vám brání ve vašem růstu a rozvoji. Můžete se pokusit obnovit spojení z minulosti, které se pro vás stane důležitým. Možná, že cítíte potřebu být nějakou dobu více potichu a v samotě, ale mějte na paměti, že tento rok přinese zralé ovoce a změny, které pro vás budou příjemné. Především nový vztah. Také vás může začít přitahovat osoba, která není volná anebo žije daleko od vás. Skutečné milostné zážitky a pravé štěstí do vašeho života teprve vstoupí.

Šťastné dny od 1. 19. března. Bude na vás čekat romantický zážitek.