I rozvod má své pozitivní stránky – víme které!

Rozvodjedno slůvko, které zbortí i několikaleté budování vztahu. Možná před rozvodem teprve stojíte, možná jej máte za sebou – ať tak či ona si postupem času začínáte pohrávat s myšlenkou, co teď s vámi bude dál a jak byste měla naložit se svým životem. Věřte nebo ne, ale i rozvod má své pozitivní stránky. Ačkoli jste na začátku plná strachu, nejistoty a očekávání, berte tuto skutečnost jako pozitivní záležitost. V dnešním článku vám prozradíme, proč rozvod v něčem stojí za to!

Nezůstala jste úplně sama!

Po rozvodu má mnoho žen pocit, že na všechno zůstaly úplně samy. Není to pravda. Ačkoli jste přišla o manžela, se kterým jste strávila několik let svého života, pořád vám ještě zůstala vaše rodina a přátelé, na které se můžete kdykoli obrátit. Neseďte doma se zmrzlinou na klíně a netrapte samu sebe větami typu „na všechno jsem sama“!

Máte úplně nové možnosti!

Ačkoli rozvod jednu kapitolu uzavře, celou řadu dalších jich naopak otevře a to je jedině dobře! Najednou máte nespočet možností, co můžete dělat. Užívejte si znovunabytou svobodu, choďte do společnosti a na místa, která pro vás byla v manželství absolutní tabu.

Nemusíte se nikomu zpovídat!

Máte za sebou rozvod a nyní jste úplně svobodná. Co to pro vás znamená? Že si nyní můžete dělat cokoli se vám zachce, aniž byste se ze svých činů, myšlenek nebo nápadů musela někomu zpovídat. Zatímco dříve jste musela vysvětlovat, proč jste se na kafíčku s kamarádkou zdržela až do půlnoci, dnes vám to nikdo nebude mít za zlé!

Obrázek: pixabay.com