Imitace parfémů: Dopřejte si luxus za pár korun

Vůně luxusních značek, které znáte z parfumérií, jsou sice krásné, ale stojí moc peněz. Na internetu vyjdou levněji, ale stejně jde i tak o nákladnou investici. Máme řešení. Co takhle poctivou imitaci? Nikdo nic nepozná.

Kvalitní napodobeniny za pár korun

Pokud si pořídíte oděv nebo kabelku, které jsou kopiemi, mohou ostatní rozpoznat, že jde o imitaci. Ale parfém? Jej nenosíte viditelně, je cítit jen vůně. Že jde o trend, dokazuje skutečnost, jak spousta influencerů propaguje právě vůně inspirované světovými značkami parfémů. Dnes už seženete opravdu kvalitní napodobeniny světových značek, přitom jde o levné parfémy. Armani, Chanel, Dior, Gucci Prada, Hermés a mnoho dalších vůní tak můžete mít doslova za hubičku. Tyto značky mají sice cenově přijatelnější kosmetiku, než jsou jejich oděvní artikly, i tak nejde ale o malé částky. Samozřejmě platíte značku, rovněž ale i drahý nájem kamenné prodejny luxusní parfumerie. Řešením není leckdy ani internetový e-shop. Opravdu drahé značky zde najdete ve stejné cenové relaci jako v obchodě, protože jde už o tak nákladné zboží, že luxusní parfumerie nemůže ještě více navýšit cenu zboží. Pár těchto kusků se v nabídce parfumerie ztratí.

Levné dámské a pánské parfémy

Kvalitní imitace parfémů se přitom vyrábí obdobně jako vůně věhlasných značek. I zde se využívají vonné esence dovážené z Francie, jejich podíl je v parfémech vysoký, složení výrobku je tak prakticky stejné, ale neplatíte právě onu značku. Lidé, kteří se v tomto odvětví pohybují, mají skutečně perfektní čich, takže dokážou odhadnout, co v každém flakonku je, ať jde o dámské nebo pánské parfémy. Podívejte se třeba na stránky ověřeného prodejce Esensino.cz, kde najdete nejoblíbenější světové vůně v dokonalých napodobeninách za skvělé ceny.