Metody, kterými nenápadně donutíte muže, aby po vás toužili mnohem více, než si sami chtějí připustit

Fotografie: Freepik

Někteří muži začnou ztrácet v průběhu vztahu zájem o ženu a nevěnují jí dostatek pozornosti. Muži potřebují lovit a pokud pro něj nejste výzvou, začnou ztrácet zájem.

Většina žen si myslí, že pozornost muže získají hlavně tím, že budou vypadat dobře a hezky se upraví. To je ve větší míře pravda. Pokud si muž všimne vašeho hezkého vzhledu, je potřeba, aby o vás neztratil zájem. Musíte zvolit chování, které pro něj bude výzvou, a nebude mít dojem, že jste pro něj lehkou kořistí. K tomu slouží několik typů, jak se chovat, abyste zvýšili zájem.

Probuďte v něm touhu lovit

Muži mají velice rádi pocit, že něco loví. Je to pro ně výzva, kterou chtějí vyhrát. Touto výzvou můžete být i vy. Snažte se muže trochu ignorovat, aby neměl pocit jistoty. Pokud si píšete, neodpovídejte mu ihned. Raději počkejte pár minut, aby měl dojem, že jste zaneprázdněná a máte i své vlastní koníčky / práci. Muži mají rádi, když má jejich žena i vlastní zájmy, jež nejsou spojené s ním.

Fotografie: Pixabay

Udržujte ho v pozornosti

V momentě, kdy o vás ztratí zájem a je mu jedno, co děláte, nejste na dobré cestě. Nesnažte se být příliš sdílná. Buďte trochu tajemná a nesdělujte mu veškeré podrobnosti z vašeho dne. Pokud se někam chystáte, neříkejte mu to. Raději si počkejte, až se začne zajímat sám. Až jednou zjistí, že jste byla na obědě s kamarádkou, šla jste si nakoupit nebo jste se potkala s kamarádem, začne se sám více zajímat, jestliže má o vás stále zájem.

Fotografie: Pixabay

Dokazujte mu, že je výjimečný

Každý muž má rád, když mu jeho partnerka dokazuje, jaký je to chlap. Proto se snažte obdivovat jeho úsilí v práci. Pokud na sobě pracuje v posilovně, všímejte si jeho tělesných změn a pochvalte ho za to. Každou jeho snahu se snažte ocenit a dokazujte mu, že je opravdový muž. Bude se ve vaší společnosti cítit mnohem lépe a bude si vás více vážit jako své partnerky.

Fotografie: Pixabay

Zjistěte si, co má rád

Nezapomínejte na to, že nenápadným jednáním si ho můžete omotat okolo prstu. Pokud víte, že se mu líbí kudrnaté vlasy, občas si je natočte. Má rád zelenou barvu? Kupte si v této barvě nějaké doplňky nebo oblečení / boty. Jestliže miluje boloňské špagety, připravte mu je tajně na večeři, aniž by tušil, že něco chystáte. Kupte mu lístky na koncert jeho oblíbené skupiny a dejte mu je jen tak. Každou malou pozorností si ho přitahujete blíže k vám.

Zdroj: Redakce