Jasné znaky, které prozradí, že váš partner je záletník

Fotografie: Depositphotos

Víte s jistotou, že vás váš partner nepodvádí? Mějte absolutní jistotu a poznejte všechny možné náznaky, díky kterým nevěru objevíte včas.

Dnešní vztahy se mohou zdát velmi krátkodobé nebo s nedostatečnou vzájemnou důvěrou. Jasným důvodem je příliš rychlá a moderní online doba, která nám všem dává mnoho možností nevěry. Získejte jistotu ve vašem vztahu a poznejte všechny jasné znaky, díky kterým objevíte možnou nevěru vašeho partnera včas.

Vsaďte na svou intuici

Pokud je váš vztah dlouhodobý, pak už jistě svého partnera dobře znáte. Díky tomu často ženy objeví jasné změny v chování jejich partnerů ještě dříve, než vůbec ke skutečné nevěře dojde. Vsaďte na svou ženskou intuici ze všeho nejdříve a pozorujte zřetelné změny v životě vašeho partnera. To neznamená, že ho budete hlídat na každém kroku, avšak lehká pozornost určitě neuškodí. Zároveň však partnerovi nechte i dostatek vlastního prostoru, jedině tak může váš vztah bez problémů fungovat.

Fotografie: Freepik

Dalším jasným příznakem, zvlášť v dnešní době, je časté používání telefonu. Pokud váš partner nepustí mobil z ruky v žádném případě a ani na minutu ho nespustí z očí, pak je v mobilním telefonu určitě nějaký vjem, který ho velmi zajímá.

Zbystřete hlavně v případě, kdy se všimnete, že váš partner telefon záměrně schovává, aby nebylo vidět do jeho displeje. Muži, kteří jsou nevěrní, často svůj mobil nechávají úplně mimo společný prostor, aby jeho milenka například nenapsala zprávu zrovna v nevhodnou dobu, kdy se ženy oči upnou na telefon.

Váš partner mění svůj vzhled

Často můžete přisoudit nevěře také celkovou změnu vizáže vašeho partnera. Pokud se váš partner věnuje podezřele více osobní hygieně a mění svůj celkový vzhled, pak je to minimálně o něco více podezřelé. Svůj důvod to může mít právě v nevěře, kdy se chce mnohem více zalíbit své milence nebo jen chce být více atraktivní pro ženské publikum. V obou případech by bylo vhodné důvod změny vzhledu se svým partnerem probrat.

Fotografie: Freepik

Dalším příznakem nevěry může být paradoxně větší sexuální aktivita. Pokud je váš partner o něco více aktivní v posteli nebo stojí o více experimentů při sexuálních hrátkách, pak může být původ práce v tom, že tyto praktiky viděl jinde, než ve vaší společné ložnici. V opačném případě, kdy partner naopak nejeví žádnou známku sexuální aktivity, je také možné, že se nabažil v jiné ložnici a o vás už nemá zájem.

Zvýšená pozornost a milé zacházení

Častým a jasným náznakem nevěry může být také příliš milé zacházení, zvlášť v případě, že se tak nikdy předtím váš partner nechoval. Přinesl vám bez jasné příčiny květinu? V takové chvíli poděkujete, přesto vám tím dodá malého červíka do hlavy a začnete přemýšlet, proč se tolik snaží.

Náznaků nevěry může být mnoho, toto jsou však ty nejčastější z nich. Věnujte jim pozornost a předejděte tak nepříjemnostem ve vašem vztahu.