Každé znamení zvěrokruhu má tajnou stránku osobnosti. Jaká je ta vaše?

Fotografie: Freepik

Podívejte se na vlastnosti znamení zvěrokruhu, o kterých se moc často nemluví. Zůstávají totiž mnohdy nepovšimnuté a je těžké je odhalit. Každé znamení má své tajemství.

Berani platí za agresivní znamení a většinou působí nepřístupným dojmem. I oni ale mají svou romantickou stránku, kterou jen zřídka ukazují. Když se zamilují, udělají pro partnera maximum. Býci jsou většinou považovaní za tvrdohlavé a nepřizpůsobivé bytosti. Ne všichni jsou ale stejní. Je pravda, že se velmi orientují na úkol a cíle, někdy nás ale mohou překvapit svou spontánností a bezstarostností.

Blíženci jsou spolehliví

Blíženci jsou nerozhodní a nikdy si u nich nemůžete být jistí, na čem jste. Spolehnout se ale můžete na jednu věc – pro své přátele tu vždy budou, i když o to přímo nepožádají. jsou velmi empatičtí. Zároveň ale také zvědaví, většinou vědí všechno o všech. Kromě toho ale rádi pomáhají ostatním, a tak často sdílí své zkušenosti a dovednosti, třeba prostřednictvím sociálních sítí.

Pokud jde o Lvy, zapomíná se často na jednu jejich skvělou vlastnost. Jsou velkorysí. I když působí dominantně a jejich přítomnosti si ostatní všímají nejvíce, oni neopomíjejí ostatní a nenechávají je upozaděné. Panny na první pohled působí klidným a vyrovnaným dojmem, neznamená to ale, že se neumí hněvat. Jsou připravené za každou cenu bojovat až do konce pro to, co je pro ně důležité.

Váhy nastolují harmonii

Stejně jako o Blížencích, i o Váhách se předpokládá, že jsou nerozhodné. Ostatní si ale často neuvědomují, že jsou to právě Váhy, které spojují nespojitelné. Nechávají věci plynout a nastolují harmonii a mír. Štíři jsou velmi plaší, proto občas působí až hrubým a nevychovaným dojmem. Když je ale lépe poznáte, zjistíte, že mohou být velmi loajální.

Fotografie: Freepik

Střelci bývají upřímní, ale kvůli jejich zasněnosti mají občas tendence přehánět. Zejména, pokud mluví o svých zážitcích a zkušenostech. Kozorozi jsou velmi pracovití, skoro až workoholici. Jsou ale také velmi vtipní. Vždy dokáží rozesmát své přátele vtipy, vyprávěním nebo svým sarkasmem.

Vodnáři umí o ostatní pečovat

Vodnáři mohou být velmi nepředvídatelní. Většinou se má za to, že se příliš nestarají o ostatní, není to ale tak úplně pravda. Pokud Vodnář o někoho pečuje, je velmi opatrný a ohleduplný. Ryby jsou empatické a velmi dobře rozumí ostatním lidem. V případě potřeby ale mohou nechat vyplout na povrch svou analytickou část osobnosti. To jim pak pomáhá činit správná rozhodnutí v životě.