Nevěsta zveřejnila na sociálních sítích fotografii svého zásnubního prstenu. Bouři, kterou tím způsobila, nečekala

Fotografie: Depositphotos

Svatební den patří k těm nejhezčím okamžikům v životě. Stojí za to si ho udělat nezapomenutelným. Cesta k němu vede přes zásnuby, jejichž symbolem je zásnubní prsten.

Pravděpodobně každá žena touží být požádána o ruku, a to co možná nejvíce romantickým způsobem. Ne všichni muži však mají vlohy k tomu, aby předání zásnubního prstenu své vyvolené bylo v rámci pečlivě naplánované situace. Ellen, jedna z budoucích nevěst, dostala svůj zásnubní prsten bez romantických kudrlinek, ale i tak věděla, že je to dárek z opravdové lásky. S prstenem se pochlubila i na sociálních sítích.

Takové negativní komentáře nečekala

Elllen se chtěla se svou velkou radostí podělit s ostatními lidmi na internetu. Vyfotila zásnubní prsten na svém prstu a nasdílela ho na jednu ze sociálních sítí. Věřila, že lidé budou spolu s ní obdivovat jemnou a něžnou krásu jejího prstenu, který dostala z lásky. Jaké ale bylo její překvapení, když se objevily i vyloženě zlé komentáře. Někteří lidé se podivovali nad tím, že prsten je tak drobný a diamant malý. Prý na ní ženich hodně šetřil. Podle nich by měl být zásnubní prsten masivní – a kámen také.

Vypadá jako kancelářská sponka

Z negativních komentářů bylo Ellen hodně smutno. Netušila, že lidé místo velikosti lásky vidí jen velikost prstenu. Jako by obrovský diamant byl zárukou trvalosti vztahu. Místo citů hledí lidé na materiální stránku věci. Sama Ellen byla s volbou zásnubního prstenu spokojená. Kupovali ho totiž společně s partnerem, který nenechal nic náhodě a nechal Ellen, aby si ho vybrala sama. Ellen nemá ráda masivní šperky, líbí se jí jemné. Nepotřebuje se jimi chlubit, aby každý viděl, že ona na to má.

Fotografie: Pixabay

Nic si z toho nedělej

Naštěstí ne všechny komentáře byly tak negativní. Objevily se i názory, že právě Ellin zásnubní prsten je opravdu moc krásný a vyjadřuje pravou lásku jejího snoubence. Pár lidí se shodlo na tom, že důležitější než prsten jsou city, jež mezi sebou partneři mají. A také pevnost jejich vztahu. To ale ukáže až společný manželský život, který začnou, až si řeknou ano.

Zdroj: Fabiosa