Nevěsta odmítla pozvat na svatbu 3letou dceru ženicha. Její rozhodnutí vyvolalo bouři hněvu

Fotografie: Depositphotos

Svatba je mimořádná událost, kdy se rozhodneme svůj život sdílet s druhou osobou se vším, co k ní patří. Tato nevěsta však odmítala pozvat 3letou dceru svého ženicha, aby nebyla na obtíž.

Svatba je jedinečný obřad, kdy dva lidé, kteří se milují, chtějí svou lásku stvrdit před svými nejbližšími. Zpravidla se jedná o radostnou událost, jež svede dohromady důležité členy rodiny, blízké přátele, dokonce i děti, například děti nevěsty nebo ženicha z předchozích vztahů. Tato nevěsta však 3letou dcerku svého ženicha nechtěla přijmout, respektive se domnívala, že by se neměla svatby zúčastnit, protože je příliš malá a byla by na obtíž.

Organizace svatby je u každého páru jiná

Průběh svatby u každého páru může vypadat jinak. Někteří preferují intimní obřad s několika málo svatebčany, jiní touží po pompézní svatbě plné lidí, jídla a živé hudby. Ať už je to jakkoli, jakmile jsou přítomny děti, je potřeba je nějakým způsobem ohlídat, aby se neztratily, nezranily nebo také něco neponičily. Ať už chceme nebo ne, děti jsou zkrátka a dobře nejen radost, ale i starost.

Fotografie: Pexels

To však neznamená, že bychom je ze svého velkého dne měli vynechat. Zvláště jedná-li se o potomka nevěsty nebo ženicha z předchozích vztahů. To však tato nevěsta nechtěla pochopit. Pohrávala si s myšlenkou, že by svému snoubenci naznačila, že by jeho 3letá dcerka neměla být na jejich svatbě přítomna, protože je příliš malá a bylo by potřeba ji hlídat. Snoubenka si chtěla svatbu co nejvíce užít, ne se starat o děti.

Nevěsta žádala o radu na sociálních sítích

Snoubenci už několik týdnů plánují svatbu, ale nevěstu zneklidňuje přítomnost 3leté dcery jejího nastávajícího. Odvážila se napsat na sociální sítě příspěvek s prosbou o radu: „Jak mám říct svému snoubenci, že nechci, aby jeho dcera byla na naší svatbě? Na pozvánkách jsem uvedla ‚bez dětí‘, ale můj snoubenec považuje svou dceru za výjimku.“

Příspěvek vyvolal spoustu kritiky

Nevěstin příspěvek vyvolal silnou vlnu kritiky a v komentářích se objevila spousta pobouřených názorů na chování budoucí manželky. Ta se však bránila, že malou dívenku na svatebním obřadu nechtěla, protože 3letá holčička neustále vyžaduje pozornost a pomoc, vše dělá se svým otcem.

Fotografie: Pexels

Tento postoj však naznačuje, že žena nebude pro tuto holčičku dobrou macechou. Stejně tak se většina uživatelů internetu domnívá, že otec nebude moct sdílet radost se svou dcerou kvůli sobectví své budoucí manželky. Žena evidentně nejeví žádnou snahu vybudovat si zdravý vztah s dítětem svého nastávajícího.

Druhého člověka bychom měli milovat se vším všudy

Když milujeme druhého člověka, měli bychom ho milovat se vším všudy, přijímáme jeho rodinu, jeho děti, které jsou a vždy budou součástí jeho života. Proto je pro úspěšný vztah zásadní, abychom navázali harmonický vztah i s dětmi svého ženicha nebo nevěsty, což může být někdy obtížné, ovšem nezbytné. Ale v případě této ženy je patrné, že se o něco takového ani nesnaží.

Zdroj: Newsner