Kosmetický adventní kalendář prostě musíte mít

Pamatujete si na klasické adventní kalendáře, ze kterých jste si každý den v prosinci až do Štědrého dne vyloupli jednu čokoládku? Byl to symbol toho, že Ježíšek se už opravdu blíží. Tyhle kalendáře se čtverečky čokolády sice ještě stále existují, ale už jsou dávno překonané.

Adventní kalendáře totiž nabízí opravdu spousta obchodů prodávajících různé výrobky. Můžete si koupit adventní kalendář s čajem na každý den, s jinou kávou, s LEGO figurkou, sušeným ovocem nebo stíracím logem. Mezi ženami jsou oblíbené kosmetické adventní kalendáře.

Adventní kalendář 2023 – testování beauty produktů

Kosmetický adventní kalendář obsahuje miniatury kosmetických produktů. V každém okýnku najdete jeden. Je to tedy skvělá příležitost, jak si trochu rozšířit obzory v tom, které kosmetické přípravky jsou populární, nebo jak prozkoumat nabídku vaší oblíbené značky kosmetiky.

Láká vás kosmetický adventní kalendář 2023? V ČR je proslavil zejména obchod Notino. Prodává totiž nejen kosmetické adventní kalendáře konkrétních značek, ale také vlastní adventní kalendáře Notino. Každý rok má vícero verzí, dražší a levnější. V jejich kalendářích se skrývají malá balení produktů různých značek. Během prosince si rozbalíte krém na ruce, pleťový krém, oční stíny, čisticí kartáček, pleťové sérum, fixační sprej, masku, sprej na tělo a vlasy, gumičky do vlasů a spoustu dalších drobností.

Udělejte si radost adventním kalendářem

Beauty kosmetický kalendář stojí více než adventní kalendář s čokoládkami, ale také je mnohem užitečnější. O kosmetické kalendáře je velký zájem a značky na to reagují představováním vlastních kalendářů. Na Notinu pořídíte třeba i adventní kalendář Nivea, Makeup Revolution, NYX Professional Makeup, L’Oréal Paris, Lancôme a mnoho dalších. Stačí si vybrat, která značka vám je sympatická. Nebo vás více láká adventní kalendář od Notina, který obsahuje mix produktů?