Letošní léto razí jasné heslo: květiny ve vlasech jsou IN!

Květiny ve vlasech – také si s tímto slovním spojením automaticky vybavíte příznivce hippies? Pak věřte, že o letošním létě rozhodně nepůjde jen o fanoušky květinového stylu, ba naopak! Květiny ve vlasech slibují odvážný ženám neodolatelný, něžný, romantický  a dokonale ženský vzhled, za kterým se bezesporu otočí nejeden pár očí patřící opačnému pohlaví. Květiny ve vlasech se stanou předností letošní sezóny a nezáleží na tom v jaké podobě – ať už ve formě čelenky, sponky či živých květů. Co myslíte, budete letos za romantičky?

Květiny ve vlasech upoutají pozornost

Nebojíte se pozornosti, ba naopak tuhle pozici s nadšením vyhledáváte? Pak není nad čím váhat! Zaručujeme vám, že jakmile do ulic vyrazíte s květinovou ozdobou ve vlasech, dočkáte se obdivných pohledů oslavující vaši odvážnost, kterou se nebojíte ukázat světu. Jak již bylo řečeno v úvodu – květiny ve vlasech mohou mít jakoukoli podobu, protože tak či tak rozhodně udělají parádní dojem!

  • Veselá čelenka

    Čelenku jistě poznáte každá. Možná už je to nějaký ten pátek, co jedna taková zdobila i vaší hlavu, není proto jediného důvodu proti, proč si tyto okamžiky trochu neoživit. Věřte, že co se rozmanité nabídky týče, skutečně máte z čeho vybírat a můžete si tak zvolit takovou čelenku, která se bude hodit k jakémukoli outfitu.

  • Hravé sponky

    Květiny ve vlasech si můžete dopřát i v podobě sponek. I v tomto případě nebudete ochuzeni o rozmanitý výběr a to nejen co se týče barev, ale i velikosti či druhů květů. Sponky se do vlasů aplikují velice snadno, leč přes snadnou manipulaci udělají obrovkou parádu!

  • Velký květ pro odvážné

    Kdo se bojí, nesmí do lesa. V našem případě kdo se nebojí, bez ostychu si do vlasů zastrčí jeden velký květ, který mu zajistí pozornost a pohledy okolí. Nebojte se vybočit z řady pomocí velkého, barevně hravého a roztomilého kvítku, ať už půjde o růži, sedmikrásku, gerberu či jinou květinu!

Fotografie publikována se svolením Marcolm FreeDigitalPhotos.net