Manžel jí stále posílá kytice s láskyplným vzkazem. Sám už je však dva roky po smrti

Fotografie: Freepik

Láska až za hrob. U těchto manželů to platí doslova. I když je její muž dávno po smrti, stále od něj dostává nádherné kytice.

Je těžké se smířit se smrtí milovaného partnera. Obzvlášť, když si stojíte po boku celých 46 let. Čeká vás etapa života, ve které se musíte smířit s tím, že se vaše drahá polovička již nikdy nevrátí. Jako by to manžel Sue Johnsonové tušil. Chtěl jí ulehčit těžké chvíle truchlení, a tak se jí každoročně připomíná kyticí, aby ji potěšil v jejím osamocení.

Šťastné manželství

Sue Johnsonová žije v Texasu a je jí 68 let. Prožila krásný život po boku milujícího muže. Společně vychovali celkem čtyři děti a byli nerozluční. Avšak nikdo bohužel nemládne a ani není nesmrtelný, a tak si před dvěma lety přišla smrt i pro jejího manžela Johna. Úmrtí bylo náhlé a Sue zanechalo v šoku a samotě.

Asi 10 měsíců po jeho smrti, přesně na svatého Valentýna, však zažila další velký šok. Kurýr z nedalekého květinářství jí přinesl obrovskou kytici. Asi si málokdo z nás umí představit, jak překvapená musela být. Takové kytice totiž dostávala od Johna každý rok. Vždy k nim byl přiložen ten samý vzkaz: „Miluji tě čím dál víc.“

Vzkaz ze záhrobí

Kytici převzala s otevřenou pusou a nezmohla se ani na slovo. Když se za kurýrem zavřely dveře, vzpamatovala se. Prvotní šok vystřídala mrzutost. Byla přesvědčená, že v květinářství něco popletli. Naštvaně tedy zvedla telefon a chtěla jim vyčinit, ať si udělají v objednávkách pořádek, že její manžel je již téměř rok po smrti, a tak od něj těžko může dostat kytici. Měla také trochu podezření, jestli si z ní někdo nedělá hloupou legraci.

Fotografie: Freepik

Jak se však ukázalo, nešlo o žádný omyl. Květinářka jí vysvětlila, že než její manžel zemřel, přišel k nim do květinářství a předplatil valentýnské kytice na mnoho let dopředu. Požádal je, aby mu slíbili, že pro manželku zajistí dodávku květin na každého Valentýna. „Se srdcem v krku jsem zavěsila telefon a přečetla si kartičku přiloženou ke kytici. Naše láska s manželem je věčná,“ vzpomíná Sue na den, kdy se její muž nečekaně ozval ze záhrobí.

Zdroj: Fumara