Masážní přístroj, který přinese okamžité uvolnění krční páteře

Pokud se pravidelně trápíte s bolestmi zad a krční páteře, pak zajisté oceníte relax v podobě masážního přístroje. Dokáže totiž ulevit od bolesti a zrelaxovat krční páteř po fyzické aktivitě či náročném pracovním dni. Ovšem umí toho mnohem víc.

Seznamte se

Masážní přístroj BeautyRelax Neckpress Premium poskytne krční páteři vysoce efektivní rehabilitaci, neboť pracuje na principu vzduchové komprese. Díky tomu dochází k okamžitému uvolnění nepříjemného a bolestivého tlaku mezi obratli. Masážní přístroj se proto doporučuje zejména osobám s chronickými bolestmi v oblasti krční páteře. Přístroj rovněž pomáhá k povolení svalové tenze, podporuje krevní oběh a eliminuje bolestivé otoky.

Unikátní technologie

Masážní přístroj na krční páteř pracuje kromě vzduchové komprese též s pulzní EMS terapií. Ta přenáší jemné elektrické pulzy prostřednictvím gelových nalepovacích elektrod, jež pronikají pokožkou ke svalům. Dokonalé uvolnění přináší v neposlední řadě též infračervené teplo. Výsledný účinek rehabilitace je tak mnohem efektivnější. Masážní přístroj je ergonomický, tudíž se snadno přizpůsobí konturám krční páteře. Zajisté oceníte jeho prodloužený tvar, jehož součástí je opěrka pro ramena. Tím je zajištěna optimální poloha těla během masáže.

Šetrné, snadné a bezpečné používání

Masážní přístroj pro uvolnění krční páteře se velice jednoduše ovládá, a to díky automatickému programu a dálkovému ovladači. Na něm si navolíte zdvih v oblasti krku, snížíte nebo zvýšíte výkon EMS pulzů, aktivujete působení tepla. K dispozici máte 40 °C, 50 °C a 60 °C. Nechce-li se vám jednotlivé úkony nastavovat ručně, pomocí tlačítka AUTO spustíte automatický režim masáže. K dispozici jsou 3 programy, mezi nimiž si můžete dle libosti přepínat. Další masážní přístroje si můžete prohlédnout v eshopu BeautyRelax.