Matku a její dceru mnoho lidí stále považuje za sourozence. Věkový rozdíl byste netipli ani vy

Fotografie: Depositphotos

Některé ženy vypadají velmi mladě a jejich věk byste jim nikdy neřekli. A stejně to má i tato žena, o které říkají, že vypadá jako sestra svojí dcery.

Ne vždy se stane, že mají rodiče dobrý vztah se svým dítětem. A proto je moc dobře, když spolu rodiče a děti vycházejí dobře a berou se spíše jako kamarádi. Stejně to má i tato maminka, o které si každý myslí, že je spíše sestra svojí dcery. Věkový rozdíl, který mezi nimi je, by nikdo neřekl. Co dělá žena pro svůj mladistvý vzhled?

Žije velmi zdravě

Učitelce Joleen Diaz je 43 let a její dceři Meilani je 19. Žijí v Kalifornii a jsou si tak neuvěřitelně podobné, že si o nich lidé myslí, že jsou sestry. K tomu mají mezi sebou skvělý vztah. Svobodná matka připisuje svůj mladistvý vzhled starému dobrému životnímu stylu. O svou pleť prý začala pečovat, když jí bylo pouhých 12 let.

Vždy žila zdravým a aktivním životním stylem. Alkohol pije pouze zřídka, hodně odpočívá a jí pouze vyváženou a zdravou stravu. Mají k sobě velmi blízko, a dokonce i její dceři lichotí, když o její mamince říkají, že vypadá spíše jako její sestra. Sama maminka říká, že společně dělají spoustu věcí – nakupují, cestují nebo cvičí. A někdy si jen lehnou na sedačku a povídají si o tom, jaký měly den.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

A post shared by Joleen Diaz (@joleendiaz)

Lidé nepoznají rozdíl

Mohlo by se zdát, že 19letá Meilani bude ráda chodit na nějaké večírky a zkrátka bude chtít být raději s kamarády než s maminkou, ale opak je pravdou. Ani jednu z nich totiž večírky nelákají a raději si sednou spolu doma s šálkem dobrého čaje a nějakým zajímavým filmem. Je mezi nimi 24 let, ale tipnul by to jen málokdo. Téměř vždy, když jdou ven, se jich někdo zeptá, jestli jsou sestry. Každá žena by chtěla vypadat takto mladě.

Zdroj: Lavanguardia