Má pět křížků na krku, přesto vypadá skvěle: Jennifer Lopez si zakládá na odpočinku i stravě

Fotografie: Depositphotos

Pyšní se tím, že nepodstoupila žádnou plastickou operaci, přesto vypadá neuvěřitelně dobře i po padesátce. Zjistěte, jak to tato oblíbená zpěvačka dělá.

Jennifer Lopez je dlouhodobě obdivována nejen pro svůj neuvěřitelný hudební, herecký a taneční talent, ale také pro svůj téměř neměnný mladistvý vzhled. Navzdory ubíhajícím letům z ní stále vyzařuje mládí a svěžest. Není se co divit, že spoustu lidí zajímá, jaké tajemství stojí za její nehynoucí krásou, které však nepomáhají šikovné ruce plastických chirurgů, jak je tomu v mnoha jiných případech.

Fitness, tanec a strava

Jedním z klíčových faktorů, který stojí za mladistvým vzhledem Jennifer Lopez, je její oddanost fitness a zdravému životnímu stylu. Je známo, že Jennifer pravidelně cvičí. Kombinuje kardiovaskulární cvičení, posilování a taneční tréninky, aby si udržela svou vypracovanou postavu. Kromě toho jí vyváženou stravu s dostatkem ovoce, zeleniny a zdravých tuků. Díky tomu je její pleť zářivá a její tělo má dostatek energie.

Péče o pleť a ochrana před sluncem

Je známo, že UV záření podporuje tvorbu vrásek. Jennifer už od mládí používá ochranné krémy, aby její pleť nebyla nadměrně vystavena slunečním paprskům. V péči o pleť pak dbá na její důkladné čištění a hydrataci. Používá kvalitní výrobky, které odpovídají jejímu typu pleti. Odměnou za tuto pravidelnou péči je jí zářivá a mladistvě vyhlížející pokožka.

Odpočinek a zvládání stresu

Jennifer Lopez praktikuje techniky zvládání stresu, jako je meditace, jóga a mindfulness. Dnes už se dobře ví, že i kdybyste se staraly o své tělo a pleť s nejvyšší péčí, ale byly v neustálém stresu, velkých efektů se nedočkáte. Pohoda, dostatek odpočinku a pozitivní myšlení jsou tak možná nečekaným faktorem, který se nakonec odrazí na celkovém vzhledu.

žena medituje
Fotografie: Freepik

Genetické faktory

To je to, co nelze zcela ovlivnit, a Jennifer má v tomto směru štěstí. Na dobré geny se ovšem rozhodně nespoléhá a aktivně jim pomáhá svým přístupem. Zároveň si však ze stárnutí nedělá žádné vrásky. Být spokojený sám se sebou a nedávat si nereálné cíle je nakonec také důležité. Na celkovém vzhledu se odráží i vaše vnitřní rozpoložení a na Jennifer je vidět, že je sama se sebou spokojená, přestože se jako známá osobnost jistě často setkává i s nevybíravou kritikou.

Zdroj: Haber