Měsíc narození toho o vás může prozradit více, než si myslíte. Ukáže na vaše přednosti i chyby

Fotografie: Pixabay

Ve chvíli, kdy jste poprvé spatřili světlo světa, byl vesmír a jednotlivá tělesa v něm v určitém postavení. Podle astrologů by právě tato pozice měla utvářet vaši povahu. Díky tomu jsou schopni odborníci určit, jaké máte jako osobnost kladné stránky, a jaké naopak negativní, které společnost vnímá jako nedostatky.

Leden

O lidech narozených v lednu se říká, že mají silnou pracovní morálku a neváhají zvýšit hlas, aby se dostali na místo, které si zaslouží. Dokážou přinášet ostatním radost, rádi pomáhají svému okolí a velmi snadno si vytváří přátelé. Jejich špatnou stránkou je ovšem občasný chaos, který nastane, když začnou zmatkovat například v práci. Nebuďte nervózní a raději své úkoly dál provádějte v klidu.

Únor

Zrozenci únorového měsíce jsou zcela jedineční. Mají cit pro umění, dobré nápady a nechybí jim kreativita. Do místnosti dokážou přinést světlo, pozitivitu a radost. Tím, že tyto osobnosti často přemýšlí, jsou ale okolím vnímáni jako příliš tišší, slušní a někdy i nudní. Nežijte proto jen ve své realitě, ale otevřete se okolí.

Březen

Lidé narození v březnu jsou si s únorovými zrozenci velmi podobní v dávce talentu a nápadů. Ovšem nehýří takovým neklidem. U jednoho nápadu vydrží dlouze, jsou trpěliví a jsou si za svým snem. Hodně důvěřují, mají skvělou intuici a jsou také velice štědří. Někdy je ovšem přemůže jejich stinná stránka a k lidem se chovají až zákeřně.

Duben

Jedná se o osobnosti, které milují péči. Ovšem ne z vlastní iniciativy, ale od ostatních.  Chtějí být v centru pozornosti, nemají rádi rozkazy a dělají si věci po svém. Výhodou je jejich vytrvalost a osobitý styl při řešení problémů. Snadno se ale vzdávají a hledají nový a jednodušší cíl.

Květen

Lidé narození v květnu vlastně stále nevědí, co chtějí. Přitahují ostatní jako magnet díky své eleganci, dávají dobré rady a naslouchají. Spotřebují však mnoho energie na záležitosti ostatních, místo aby se věnovali sami sobě.

Červen

Narození v červu jsou skutečně empatičtí, stydlivý a rádi se starají o dobro své rodiny a přátel. Mají velké srdce, které je snad největší předností. Neumí se ale naplno vyjádřit, jelikož by neradi ranili své okolí.

Červenec

Extroverti milující společnost a spontánní rozhodnutí. Nemají problém darovat čas, peníze nebo dokonce sami sebe. Hlavní problém je ale v tom, že netráví čas sami se svou duší. Více pozornosti věnují okolí než sami sobě a meditaci.

Srpen

Máme tu rozené vůdce. Stále vzdorují a ovlivňují velké skupiny. Vkládají do svých snah vše, milují party a zábavu. Také jejich inteligence je oslnivá, převážně pro opačné pohlaví. Měli by se však držet, aby nebyli příliš upovídaní.

Září

Lidé narození v září mají velká očekávání a i na sebe kladou vysoké nároky. Dokážou si věci velmi dobře organizovat a často postrádají strach. Mnohdy ale neříkají, co si skutečně myslí, což v nich pak vyvolává stres a smutek.

Říjen

Mají rádi stabilitu a rovnováhu. Dělají ukázkový první dojem, který by jim mohla spousta lidí závidět. Pro ostatní jsou často vzorem a zcela se vyhýbají konfrontacím a hádkám. Očekávají ale, že každý bude stejně rozumný jako oni, a to je mnohdy zklame.

Listopad

Jedná se o velmi tajemná stvoření. Pro ostatní jsou vrbou, které se mohou svěřit, ale sami o sobě příliš neprozradí. Jejich vysokou hodnotou je láska a slovo „zvláštní“ v jejich slovníku neexistuje. Bohužel ale neumějí říkat ne a často se dostanou do nechtěných situací.

Prosinec

Velkorysost a dobrodružnost. Tak by se daly charakterizovat osobnosti narozené v prosinci. Jsou zábavní a každý se vedle nich cítí pohodlně. Není složité se do nich zamilovat. Nedokážou se ale srovnat s tím, že život není stále procházka růžovým sadem a má svá pro a proti.