Mladý Nor připravil na palubě letadla pro svou přítelkyni nevšední zážitek, který jí změnil život

Existuje mnoho způsobů, jak překvapit své nejbližší. Pokud jde o naše drahé polovičky, často přemýšlíme, čím je potěšit. Někdo volí romantiku, jiní zase zábavu. Nejlepší je přijít s něčím originálním. Budete mít na co vzpomínat a partnera tím ohromíte a dokážete mu svou lásku. Tento pár zvolil něco skutečně netradičního!

Alexandr a Marieke z Norska se rozhodli vyjet na dovolenou. Byli spolu již delší dobu, a tak chtěli, aby se seznámila i jejich rodina a přátelé. Zakoupili letenky na Rhodos a brzy už byla celá skupina na palubě. Marieke se moc těšili na slunné pláže. Všichni ostatní ale byli v napjatém očekávání, kvůli tomu, co mělo za chvíli přijít. Alexandr věděl, že Marieke je láskou jeho života. A chtěl ji nějak překvapit. Věděl, že

  • má ráda létání
  • ocení netradiční vyznání lásky

Pouze v hlavě svérázného muže se však tyto dvě věci mohou zkombinovat. Alexandr se totiž domluvil s posádkou letadla, celou rodinou a přáteli, a společně na palubě letadla připravili překvapení, o kterém Marieke ani nesnila. Uspořádali si totiž svatbu v oblacích! Že to není možné? Čtěte dál!

Fotografie: Pixabay

Marieke, vezmeš si mě?

Marieke měla radost, že se v uličce objevil steward s vozíkem. Ani nezaregistrovala, že maminka vedle ní sáhla po kapesníku a začala si utírat slzy. Těšila se, jak si objedná šálek kávy. Vůbec si nevšimla, že na vozíku je položený pouze bílý dort. Alexandr vyčkával, až se bude steward blížit a rychle vyrazil se sedačky.

Ano!

Za chvíli už klečel před svou láskou a prosil ji o ruku. Marieke byla v šoku. Začala plakat a řekla ano, jenže to nebyl konec. Někteří z cestujících vyndali hudební nástroje a začali hrát svatební hudbu. Mladá žena nevěřila svým očím. Na palubě se totiž záhy objevil kněz, aby je oddal! Je jisté, že na takovou svatbu nikdo z přítomných jen tak nezapomene. A co nejbláznivějšího vymyslel váš partner?

Úvodní Fotografie: Youtube