Mobilní dům snů nabízí veškerý komfort k životu a současně svobodu cestovat

Také milujete malé kouzelné domečky, jejichž interiér vás naprosto šokuje? Pak se vám bude líbit tento domeček, který předčí veškerá vaše očekávání. Domek má navíc kola, takže se můžete přesouvat z místa na místo nebo se svým domem i cestovat.

První dojem

Tento mobilhome je designován podle nejnovějších trendů. Celý exteriér je obložen dřevem, takže působí rustikálním dojmem. Samozřejmostí jsou okna na všech 4 stranách, aby byl v domku dostatek světla. Celý dům lze připojit k elektrické přípojce.

Mentolová barva a originální dekorace

Ani uvnitř vás nemine dřevěné obložení. Světle mentolová výmalba je doplněna přírodním dřevem a bílými prvky. V interiéru nechybí ani neotřelé dekorace, květiny a sukulenty. Celý interiér dýchá severským stylem, který je znám svou jednoduchostí a použitím přírodních materiálů.

Nechybí ani pračka

Po vstupu do domku uvidíte jako první malou kuchyňku, kterou máte přímo proti sobě. Je vybavena krásnou dřevěnou linkou a moderními spotřebiči.

Nechybí zde:

  • sporák
  • trouba
  • dřez
  • automatická pračka

Naproti lince je umístěna ještě lednice. Po pravé straně od kuchyně pak najdete malou místnost. To je koupelna, v níž se nachází suchá toaleta a umyvadlo. Doleva pak pokračujte do obývacího prostoru, v němž najdete měkkoučké křeslo, gauč a stoleček pro společné posezení.

Vyvýšená ložnice

Na konci mobilhome je pak umístěna vyvýšená ložnice, do které se dostanete pomocí tří stupínků sloužících zároveň jako úložný prostor. V ložnici se nachází jedna postel, na níž se mohou vyspat až dva lidé, noční stolek a šatní tyč, na níž je možné zavěsit oblečení.

Kdo za tím stojí?

Autorem tohoto malého skvostu a mnohých dalších je americká firma MitchCraft Tiny Homes se sídlem ve Fort Collins, Colorado. MitchCraft Tiny Homes se zrodila z vášně pro udržitelnější životní styl a ze zájmu o kreativní příležitosti, které se objevují při výstavbě malých domků. Její zakladatelé budují malé pojízdné domky pro každého, kdo chce žít netradičně.

Fotografie: MitchCraft Tiny Homes