Nemovitost jako z pohádky. Dům z roku 1954 prošel kompletní rekonstrukcí

Tento krásný rodinný dům se nachází ve městě Laval v Quebecu (Kanada), které tvoří jeden ze 17 správních regionů. Jde o samostatně stojící bungalov se 4 ložnicemi, koupelnou a prádelnou postavený v roce 1954. Nyní prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí veskrze moderní interiér, který jistě osloví mnoho potenciálních kupců.

Vydejte se s námi na prohlídku nemovitosti, která má opravdu co nabídnout. Na konci prohlídky vám prozradíme prodejní cenu. Pěknou prohlídku!

Obývací pokoj

Obývací pokoj je vybaven velkým oknem s výhledem na přední část domu. Všimněte si střízlivých dekorací, které přímo vybízí k přizpůsobení podle vašeho vlastního vkusu. Pokoj má také boční okno. Na druhé straně suterénního schodiště pak najdeme jídelnu.

Jídelna s kuchyní

Dům má na straně ještě jeden vchod, který vede do jídelny nebo do suterénu domu. Jídelna je propojena s kuchyní a sdílí velký otevřený prostor s obývacím pokojem. Z jídelny máme překrásný výhled do dvora díky proskleným dveřím na terasu.

Kuchyň nabízí moderní povrchové úpravy s krásnými originálními obklady. Všechny spotřebiče jsou vyvedeny v nerezu, který je snadný na údržbu a navíc působí moderně a svěže. Velký prostor přímo svádí k umístění moderního kuchyňského ostrůvku.

Ložnice

Dům je velmi prostorný a světlý. Nabízí dokonce 4 ložnice:

  • hlavní ložnice má rozměry 3,5 na 3,3 m
  • v přízemí pak najdeme ještě 3 ložnice, které mohou sloužit jako dětské pokoje či pokoje pro hosty
  • největší z nich s rozměry 3 x 3,5 metru je umístěna v suterénu

Koupelna

Koupelna je též velmi prostorná a světlá. Na jejím konci je ohromný sprchový kout s moderním vybavením. Dojem luxusu doplňuje atraktivní výzdoba. Druhá koupelna umístěná v suterénu slouží také jako prádelna a kromě prostoru s pračkou a sušičkou nabízí také toaletu a místo pro instalaci  sprchového koutu.

Herna

V suterénu domu je k dispozici ohromný pokoj, který by též mohl sloužit jako velké domácí kino, prostorná tělocvična nebo i rodinná herna. Jde o ideální prostor pro setkávání velké rodiny například o Vánocích či rodinných oslavách.

Zahrada

Dům je obklopen pozemkem o výměře 550 metrů čtverečních. Za domem je umístěna krásná slunná terasa, kam je možné bez problému nainstalovat sluneční clonu. Na zahradě je pak umístěna malá kůlna pro uložení nářadí či sekačku a dostatek prostoru pro postavení bazénu. Pozemek je obehnán živým plotem.

Zajímá vás cena?

Za tento ohromný dům zaplatíte bezmála 369 000 $, v přepočtu tedy více než 8 800 000 Kč. Vzhledem k tomu, že se dům chlubí 4 ložnicemi, dvěma koupelnami, moderní kuchyní s prostornou jídelnou, pozemkem a terasou, je však tato cena naprosto pochopitelná. Tak co, umíte si představit život v takovém domě?

Fotografie: Julie Marquis