Moderní tenisky, které prostě musíte mít

Fotografie: Footshop

Existují obyčejné boty a boty, bez kterých se nedá žít. I pokud patříte k lidem, kteří si rádi nazouvají společenskou obuv a svět tenisek jim je cizí, nějaké značky přeci jen znáte a hodí se i do vaší sbírky. Dají se totiž s klidným srdcem vzít i do práce. Které jsou tyto „must-have“ modely tenisek, bez nichž se prostě nedá žít?

Pohodlí, kvalitní materiály a správná velikost

Proč si kupovat nepohodlné boty, z nichž vás budou akorát bolet chodidla a na patách se vám kvůli nim vytvoří puchýře? Tuto otázku si položte, až se příště rozhodnete pro koupi nových tenisek. Sneakersky vám musí dokonale padnout, musí být vyrobeny z kvalitních materiálů a vašim chodidlům poskytovat dokonalý komfort. Všechny tyto vlastnosti splňují legendární tenisky New Balance 574.

Sportovní střih a elegantní design v každé barvě

Design modelu NB 574 se hodí do města, k moři i do lesa. Díky sportovnímu střihu můžete mít tenisky NB 574 na nohou celý den, ale přitom si neustále užívat pohodlí, co vám boty poskytnou. O to, že budete díky těmto botám k nepřehlédnutí, se postará jejich elegantní design, a protože se značka New Balance rozhodně nebojí barev, můžete si je zakoupit v libovolné barevné kombinaci.

Ikonické, barevné a vhodné úplně pro každého. To jsou NB 574

Ikonické sneakersky NB 574 se vyrábí, a to nepřeháníme, opravdu ve všech barevných kombinacích. Od těch vysoce elegantních, které si můžete obout do kanceláře, přes ty vhodné na volný čas až po ty bláznivé, v nichž můžete vyrazit třeba do klubu nebo je sladit se šíleným outfitem. Širokou nabídku všech barevných provedení a velikostí pro každého najdete zde. Neváhejte a rozšiřte svou sbírku bot o další páry.

Obujte si ikonické boty, ve kterých se vám bude krásně chodit, běhat a nebude problém strávit v nich celý den.