Módní trendy pro rok 2023, které rozhodně neminete

Fotografie: Shutterstock

Letošní trendy slibují hodně zábavy a návrat ke klasice. Některé z těchto stylů se zaručeně mohou dostat do vašeho šatníku na mnoho let. Poradíme vám hned čtyři trendy, které budou mít v letošním roce hlavní slovo. Inspirujte se a možná najdete nový styl, který bude dokonale sedět k vaší osobnosti, a s radostí ho budete nosit každý den. Podívejme se na:

  • kapsáče,
  • průsvitné materiály,
  • goth styl,
  • denim.

Kapsy, kam se podíváš

Myslíte si, že kapes není nikdy dost? Jestli vám chyběla éra kapsáčů, tak letošní rok pro vás bude plný radosti. Kapsy na kalhotách i kabátech mohou být snadno součástí vašeho šatníku. Pohodlné bílé kalhoty dámské budou ve vaší skříni také vypadat stylově. A můžete si je vzít v létě prakticky k jakémukoli topu nebo halence.

Průsvitné materiály jsou velmi populární

Hedvábí, krajka nebo satén s průsvitné podobě budou nyní velmi populární. Setkat se můžete s klasickou černou nebo červenou, stejně jako s pastelovými barvami. Oblíbená zdravotní halena bude lepší z klasického materiálu. Na volný čas nebo večírek vám ale průsvitné materiály velmi dobře poslouží a můžete je stylizovat, jak jen chcete.

Černá ve stylu Wednesday

Seriál s Wednesday Addams se těšil obrovského úspěchu. Není se čemu divit, že se její styl promítnul také do módy. Styl goth-girl v černém doplněný krajkou nebo sametem nebude slušet každé ženě. Pro mnoho z nás je to ale příležitost, jak dát průchod svému temnějšímu já a obléknout se jako naše oblíbená seriálová hrdinka s temnou duší.

Denim ve všech podobách

Posedlost džínovinou nezná mezí. Nezáleží na tom, jestli si vezmete kalhoty, bundu, sukni nebo top. Letos budete vypadat vždy dokonale, ať si na sebe vezmete denim v jakékoli podobě. Tento materiál je nesmrtelný a v letošním roce si ho můžete užívat naplno. A nezapomínejte na denimové doplňky, jako je pásek nebo kabelka.