Překvapivě účinná přírodní afrodiziaka, která vám zvýší libido. Máte je pravděpodobně doma v kuchyni

Fotografie: Freepik

Pro zlepšení sexuálního života jsou vynikající volbou přírodní afrodiziaka. Zkuste je využít pro zvýšení vašeho sexuálního apetitu, říká lékařka Alina Petre.

Jako afrodiziaka se obvykle používají jídla, která zahřejí tělo a působí jako sexuální stimulanty. Aktivnější sexuální život je možné získat pomocí přírodních prostředků, které dokáží zvýšit libido a sexuální touhu. A k tomu vám mohou pomoci určité rostliny a koření, které doporučují i specialisté na rostliny.

Vyzkoušejte ženšen

Tato rostlina pochází z Asie a má zázračné účinky na zdraví. Je to přírodní stimulant, který posiluje fyzické i intelektuální funkce. Jeho látky také zvyšují fyzickou odolnost. Pokud jste často unavení a ve stresu, měli byste ho vyzkoušet. Kromě toho zlepšuje krevní oběh a může být účinný pří erektivní dysfunkci. Bývá předepisován k léčbě impotence a snížené sexuální touhy. Lidé s cukrovkou by jej ale určitě neměli používat.

Fotografie: Pixabay

Zázvor

Je již dávno známo, že zázvor má určité afrodiziakální vlastnosti. A stejně jako ženšen je nezbytný pro erekci. Zvláštnost zázvoru spočívá v jeho vůni, a také v tom, že dokáže pořádně zahřát. Když se spojí zázvor se ženšenem, jejich účinnost se ještě zvýší.

Fotografie: Pixabay

Máta peprná

Tato rostlina je známá svými vlastnostmi proti nevolnosti a migréně. Obsahuje ale také afrodiziakální olej, který stimuluje sexuální touhu. Doporučuje se po jídle vypít šálek čaje z máty peprné, ale nepřehánějte to s užíváním, protože nadměrná konzumace tohoto čaje může vést ke žlučovým kamenům.

Fotografie: Unsplash

Ústřice

Ústřice jsou jedny z nejoblíbenějších mořských plodů, obsahují zinek, který může zvýšit produkci testosteronu a spermií. Jejich skvělou alternativou jsou dýňová semínka, která jsou také bohatá na zinek.

Fotografie: Freepik

Hořká čokoláda

Čokoláda je opravdu hodně účinná, protože její konzumace dokáže vyplavovat endorfin, a to díky vysokému obsahu kakaa. Díky ní je tělo vnímavější a dokáže stimulovat sexuální touhu, což je opravdu dobrá zpráva.

Fotografie: Unsplash

Šafrán

Toto koření se tradičně používá k léčbě respiračních onemocnění, ale má také skvělé účinky pro zvýšení sexuální aktivity. Šafrán pomáhá stimulovat erotogenní zóny a také má zásluhu na lubrikaci vaginálních sliznic.

Zdroj: Healthline