Zůstaňte i po letech pro partnera žádoucí. Tyto fígle platí na každého muže

Fotografie: Freepik

Zapomeňte na terapie nebo různé experimenty, zůstaňte žádoucí i v dlouhodobém vztahu pomocí několika jednoduchých kroků.

Spousta párů, jejichž vztah začíná trochu chladnout, zkouší navštěvovat různé terapie, experimentovat, obracet se například na tantru nebo různé smyšlené scénky, které by jejich sexuální život měly uvést opět do pohybu. Někdy však utratíte mnoho peněz i energie pro nic. Přitom jen stačí vědět, co udělat, aby byl váš partner šťastný tím, že se zaměříte na společná potěšení. Existuje několik neškodných věcí, kvůli nimž se do vás váš muž opět zblázní.

Buďte připravená říct ano

Ne, tentokrát není řeč o svatbě. Muži mají rádi, když jsou na ně ženy připravené. Působí to dojmem, že vždy může dojít ke žhavé chvíli, která je spontánní, což ji dělá ještě více zajímavou. Budete pro partnera více žádoucí a vždy připravená říct ano vášnivému milování. Nemusíte si hrát na kočku a myš, jasně dejte najevo, že tento okamžik chcete sdílet s ním.

Nebojte se převzít iniciativu

To v podstatě souvisí s předchozím bodem. Buďte aktivní, přicházejte s různými nápady, které ovšem neskončí v šuplíku, ale budou realizovány. Ukážete tak, že vám na vašem vztahu záleží, že jste připravená sdílet svá i jeho přání a převést je do praxe. Muž tak pozná, že se nebojíte, že i jeho fantazie chcete a toužíte po nich stejně jako on.

Řekněte mu, co chcete

Zatím to vypadalo, že budete na vašem sexuálním životě dřít jen vy a přebírat partnerovy touhy. Nezapomínejte ani na sebe. Nikdy nemůže mezi dvěma lidmi fungovat sexuální napětí, pokud si to nebudou užívat oba. Sdělte mu i svá tajná přání, je to nejlepší způsob, jak mezi vámi udržet vzrušení. Pomaleji, silněji, výš, níž, to všechno jsou pokyny, které mu umožní doprovodit vás do sedmého nebe.

Fotografie: Pexels

Užívejte si předehru

Že je předehra pouze ženská záležitost? Ani náhodou. To je obecně platný omyl, který se vzal bůhví kde. Muži mají rádi, když je o ně postaráno s jemností a něhou. Mazlení, polibky, masáže a intimnosti mají mnoho podob.

Nechte ho se dívat

Ženy mnohem více než muži řeší svůj vzhled. To jim často brání užívat si společné chvíle v ložnici. Výsledek pak vypadá tak, že je tma a vy doufáte, že to budete mít rychle za sebou. Pamatujte, když si to neužíváte vy, protože se necháte ovládat negativními myšlenkami, neužije si to ani váš partner.

Fotografie: Unsplash

Nestačí na místě pouze být, musíte být přítomná celou svou myslí i duší. Údajné nedostatky, které na sobě pozorujete, nejsou pro muže důležité. Odpoutejte se od nich a nechte ho se dívat. Udělá mu to ohromnou radost a vy si vybudujete zdravé sebevědomí.

Zdroj: WomensHealthMag