Víte co prozradí vaše spodní prádlo?

Nosíte kalhotky spíše praktické, nebo svůdné? Bílá bavlna, nebo snad červené hedvábí? Spodní prádlo napoví všechno o vašem sexuálním životě. Zkuste to – podívejte se do své zásuvky s kalhotkami, podprsenkami a dalšími proprietami a hned zjistíte, čemu dáváte přednost a co to o vás vypovídá.

Sportovně prosté

Máte ráda praktické, prosté spodní prádlo bez ozdobných švů, kytiček a volánků? V takovém případě, je žena jistá střízlivostí ve věcech sexu, avšak pouze zdánlivě. Ženy, které milují sportovní prádlo, jsou v posteli velice sebevědomé. Demonstrují jím, že jejich postava je dobrá taková, jaká je, a že nemusejí nic maskovat. Jejich ctitelé se proto mohou těšit na nespoutaný sex bez obav z neslušivých pozic.

Bílá s krajkou

Bílá značí nevinnost. A krajka patří k princeznám. Své romantické založení nezapřete ani při nákupu spodního prádla. Ženy se slabostí pro bílé krajkové prádlo mají v ložnici rády hravost. Chtějí, aby o ně partner usiloval, aby je hýčkal – například při společné lázni s vůní růží. Žádná rychlovka při plném osvětlení, to je pro ně naopak noční můra! Proto by svůdci princezen, vždy měli najít dostatek času a vybavit se pořádným balíkem čajových svíček k navození té správné romantické atmosféry.

Černá tanga

Vy tedy jdete rovnou na věc! Nahoře ukazujete plný dekolt zahalený do hříšné černé, o poschodí níž lákají pohledy muže droboučké tanga. Majitelka černé sady spodního prádla má ráda vášnivý sex, a to bez zbytečných zdlouhavých předeher! Potenciální nápadníci, by tedy neměly sázet na vypiplané inscenace, ale měly by ubrat na slovním doprovodu a rovnou přejít k činům.

Rudý samet a hedvábí

Vy máte chuť na pořádnou porci luxusu. Nositelky ušlechtilých materiálů v signální červené si občas rády hrají na filmovou divu. Vaším stylem je totiž – stejně jako u prominentních fanynek červeného prádla Beyounce nebo Katy Perry. Milí muži, v případě dámy v červeném rozhodně neudělejte tu chybu, že byste se v ložnici vytasili rázností. Musíte se vyzbrojit  šikovnou dobyvatelskou taktikou. Obdivné pohledy, pozvání na celotělovou olejovou masáž, světelnou a hudební kompozice vhodná Hollywoodu, to jsou jasná afrodiziaka, pokud změříte síly s dámou, která nosí vespod červenou.

Průsvitné

Průhledné jako jemné látky jsou i záměry jejich nositelky. Ženy , které nabízí tyto pohledy, mají chuť experimentovat. Pouta, zavázané oči, sex na nezvyklých místech – erotickým zálibám této ženy by mohla odpovídat celá tato paleta. Tak odvahu, pánové, a zapojte také svou fantazii!

Fotografie publikována se svolením Serge Bertasius Photography/FreeDigitalPhotos.net