Žena byla přesvědčena, že se nikdy nestane ničí milenkou. Bohužel se tak stalo a výsledkem byl rozvrat rodiny

Fotografie: Depositphotos

Mezilidské vztahy jsou velice složitá věc a když se do toho někdo až moc zaplete, je velice těžké se z toho dostat ven.

Sofia a Delyan nebyli manželé, ale když se svěřila jejich společnému příteli, že se rozchází, řekl jí, že má pocit, jako by se rozváděli jeho rodiče. Byli totiž takový pár, u kterého to vypadalo, že spolu budou navždy. Ale jakmile se Sofia dozvěděla o Valerii, bylo po všem. Ona se však nedokázala zlobit na Delyana, vztek měla především na Valerii.

Sofia šla pracovat na loď

Po rozchodu s Delyanem Sofia nevěděla, co má dělat. Bez něj to nebyla ona. A tak se rozhodla, že všechno opustí a vydá se pracovat na loď. Tam se o svých pocitech začala bavit s ostatními ženami a byla si jistá, že by se nikdy nezachovala tak jako Valeria. Nikdy by si nic nezačala se zadaným mužem.

Fotografie: Pexels

Toto si říkala, dokud se to nestalo. Jednoho dne potkala muže jménem Dido. Sama říká, že kdyby byla na nějaké seznamce, rozhodně by mu nevěnovala pozornost. Nebyl to její typ. Byl příliš starý, až moc vysoký, plešatý a především ženatý. Ale jakmile s ním poprvé prohodila pár slov, cítila obrovskou chemii. Postupně si uvědomila, že se do něj zamilovala.

Dido měl ale manželku

Kdyby to bylo jednostranné, asi by to nebyl takový problém, ale na tomto muži bylo vidět, že by o Sofii měl také zájem, že mu není lhostejná. Dido byl ale ženatý, a to už 25 let. S manželkou se po několika pauzách a zradách už delší dobu snažili o nápravu vztahu. Znali se už od školy a byli spolu už tak dlouho, že ani nevěděli, jaké by to bylo, kdyby se rozvedli.

Společné soužití je však pomalu zabíjelo. Dido o Sofii svojí ženě řekl. Naplánovali si dvouměsíční dovolenou, aby mohli naposledy zapracovat na svém vztahu. Sofie s Didem nekomunikovali dlouhého půl roku a oba dva trpěli. O rok později Dido požádal o rozvod a několik měsíců na to si vzal právě Sofii. Její bývalý přítel nyní čeká miminko se svou přítelkyní Valerií a vypadá to, že jsou skutečně šťastní.

Zdroj: Newsner