Nevěrný manžel opustil ženu po 37 letech, aby žil se svou sekretářkou. Podvedená manželka vymyslela geniální pomstu

Fotografie: Depositphotos

Muž se rozhodl po 37 letech opustit svou manželku a začít nový život se svou mladší sekretářkou. Žena však nenechala nic náhodě a jeho zradu mu oplatila skutečně geniální pomstou.

Nevěra jednoho z partnerů je vždy bolestivá záležitost, která může zanechat šrám na duši až do konce života. Zvláště žijete-li s druhým člověkem desítky let a máte pocit, že takový scénář se váš nemůže ani týkat. Rozbitou důvěru už nic nenavrátí zpět. Některé páry se dokážou rozloučit v klidu, jiné ne. Nakonec začínají tahanice o majetek a také různé naschvály, jak bývalému protějšku znepříjemnit život. Ženu po 37 letech opustil manžel, aby žil se svou výrazně mladší sekretářkou. Manželka dostala geniální nápad.

Pouze 3 dny na vystěhování

Jake a Edith žili v manželství dlouhých 37 let. Není se tedy čemu divit, že žena byla v šoku, když odhalila nevěru svého manžela s jeho mladší sekretářkou. Domnívala se, že jde o špatný vtip, který se může stát pouze ve filmech nebo knihách. Bohužel toto byla krutá realita. Když došlo na otázku rozvodu, Edith čekal další šok. Jake ji určil pouze 3 dny na vystěhování z jejich domu, kde celý život žili, protože jej chtěl prodat a pořídit si nové hnízdečko lásky se svou novou partnerkou.

Edith si poslední den skutečně užila

Edith už byla natolik zrazená, že rezignovala a souhlasila, že se do 3 dnů skutečně odstěhuje. První den začala balit všechno své oblečení a majetek, který náležel pouze jí. Druhý den dorazila stěhovací firma a všechny krabice odvezla. Třetí den měl být odpočinkový. Edith si jej náležitě užila. Povečeřela krevety s kaviárem a upíjela lahodné Chardonnay.

Geniální nápad pro pomstu

Když Edith tiše večeřela a v duchu se loučila s domem, který ji poskytoval bezpečné útočiště posledních téměř 40 let, dostala geniální nápad. Proč by ona měla platit za vše a její nevěrný muž si měl užívat s mladou ženou a ještě získat hromadu peněz z prodeje domu, o který Edith tolik let pečovala a postupně zvelebovala?

Fotografie: Pexels

Veškeré zbytky z večeře, kusy krevet a kaviáru nastrkala do všech koutů domu. Obešla snad všechny pokoje, a že jich nebylo málo, aby umístila aromatické krevety i kaviár do dutých tyčí od záclon. Poté po sobě uklidí kuchyň, sbalí poslední zbytky věcí a dům opustí, aby si počkala, co se v příštích pár týdnech bude dít.

Dům nebylo možné prodat

Asi si dovedete představit, jak prodej takového domu probíhal. Krevety i kaviárem časem začaly skutečně velmi páchnout. Nikdo ovšem nebyl schopen najít zdroj nepříjemného odéru. Větrání, malování, vytírání, dezinfekce, Jaké a jeho makléř zkusili snad všechno, ale nic nepomáhalo. Potenciální zájemci odcházeli, jen co do domu vkročili. Ani po měsíci nebylo možné dům prodat.

Fotografie: Pexels

Přesně v tu dobu Edith zavolala Jakeovi. Řekl jí o všech strastech s domem a ona mu navrhla řešení. Chtěla dům koupit za 1/10 původní ceny. Jake souhlasil pod podmínkou, že ihned na místě podepíšou kupní smlouvu. Edith souhlasila. O týden později Jake a jeho nová partnerka radostně sledují stěhováky, jak odvážejí z jeho starého domu všechen jeho majetek do nového obydlí. Včetně záclonových tyčí. Jake prodal dům, měl novou ženu a Edith byla zpět doma.

Zdroj: Astucerie