Novomanželský tanec si budete pamatovat celý život. Zvolte pro něj správnou skladbu

Fotografie: Freepik

Máte se svým přítelem před svatbou? Pokud ano, jistě Vás čeká mnoho příprav a nevíte, kde Vám hlava stojí. Možná se do Vašich svatebních plánů míchají i třetí osoby, což na klidu moc nepřidá. Snad nejhorší je, když Vám Vaši svatbu začnou organizovat rodiče a tchyně. Ti mnohdy přenáší představy o své svatbě do plánů té Vaší, což Vás může stát velkou spoustu nervů i předsvatebních hádek.

Zkuste si z toho všeho ale nic nedělat a zorganizujte si svatbu podle svého. Je to Váš den a ničí jiný! Připravte si proto takovou svatbu, která bude vyhovovat jen a pouze Vám jako páru, neberte žádné ohledy na to, jakou svatbu by chtěli Vaši blízcí – rodina a příbuzní. Je to Vaše svatba a zařiďte si ji podle sebe. Musí vyhovovat Vám, Vy si ji musíte maximálně užít, ne ostatní, ti jsou v tento významný den pouze vedlejší postavy Vašeho velkého dne, i když jsou pro Vás důležité.

Jistě řešíte spoustu věcí jako seznam svatebčanů. svatební šaty, oblek, místo obřadu, dort, prstýnky, hostinu a program celého dne včetně volby kapely, hudby a prvního tance. Pojďme se proto spolu podívat, jaké jsou nejoblíbenější písně současné doby pro první tanec novomanželů.

Fotografie: Freepik

1. Thinking Out Loud

Je jednou z těch pomalejších svatebních písní, kterou nazpíval Ed Sheeran. Proto je velmi vhodná pro páry, které se moc nevyžívají v tanci, nebo neoplývají přílišným tanečním nadáním. Zároveň je to hudba vhodná pro nevěstu, která je uvězněná v těsných šatech, ve kterých není snadné se pohybovat, nebo pro nevěstu, kterou trápí svatební poty na vysokých jehlách.

2. I Love You Baby

Text této písně vypovídá dost o lásce sám o sobě. Píseň je z hlediska textu perfektní volbou pro první tanec. Je to už trochu rychlejší píseň Franka Sinatra, která je založená na pocitové gradaci. Z důvodu jejího rychlého tempa byste ji měli volit pouze v případě, že Vám budou takové pohyby ve svatebních šatech umožněny.

3. Pro Emmu

Kdo by neznal píseň Pro Emmu od Michala Hrůzy. Opět textem velmi trefná píseň pro první tanec. Není ani nijak moc rychlá a je pro tanec poměrně snadná. Svatba je úvod Vaší nové knihy. Knihu života si píšete Vy sami, otvíráte novou knihu, kterou začínáte psát. A bude to až do samého konce příběh O VÁS DVOU.

Píseň pro první tanec musíte volit hned podle několika ukazatelů. Správnou cestou rozhodně není sáhnout po jedné z nejhranějších písních na svatbách. Domluvte se s partnerem, na co se společně cítíte, vezměte v potaz Vaše pohybové možnosti ve svatebním oděvu, taneční zdatnost, ale i Váš hudební vkus. Je to Váš den, nepodřizujte se nikomu a ničemu. UŽIJTE SI HO NAPLNO!