Objevte vysokou školu v Praze, která vás připraví na vaši vysněnou práci

Ať držíte v ruce ještě horké maturitní vysvědčení, nebo už se nějaký ten pátek řadíte do stavu zaměstnanců a přemýšlíte, jak se posunout ve svém kariérním životě dál, máme pro vás skvělý tip. Prozradíme vám, která vysoká škola v Praze vám pomůže otevřít dveře k vašemu vysněnému postu a připraví vás na něj nejen teoreticky, ale především prakticky.

Studujte tam, kde to má smysl

Pokud už jste se poohlíželi po možnostech studia, pravděpodobně jste zjistili, že nabídka studijních programů je opravdu široká. A vybrat si tu správnou vysokou nemusí být vůbec jednoduché. Proto jsme se rozhodli usnadnit vám výběr a přinášíme tip na školu, kde má studium opravdu smysl – na školu, která vás naučí vašemu kariérnímu cíli porozumět, zorientovat se a vědět, jaká cesta k němu vede. Soukromá vysoká škola, nesoucí název Panevropská univerzita, je profesní univerzitou, která stojí na profesionálech se zkušenostmi z praxe, kteří přizpůsobují svou výuku konkrétním studijním skupinám i pracovním pozicím. Je místem, kde se naučíte řešit problémy nejen dnešního světa, ale i toho, který nastane, až školu absolvujete. Je to vysoká škola v Praze, která vás komplexně připraví na váš profesní život.

Studujte to, co vás bude bavit

Rozhodnete-li se studovat tuto vysokou školu v Praze, budete mít na výběr takové programy, které mají nejen široké uplatnění, ale zároveň vám poskytnou již během studia dostatek praxe pro budoucí uplatnění se na trhu práce. Studium je možné v bakalářském, magisterském i doktorském studiu v programech, ze kterých si vybere opravdu každý – namátkově můžeme zmínit například Řízení lidských zdrojů, Lokální a globální ekonomika či méně typický, ale zato velmi zajímavý program Provoz a řízení letecké dopravy.

Jestliže tedy přemýšlíte, jak posunout svůj kariérní život vpřed, je tato soukromá vysoká škola jedním ze skvělých řešení.