Odhalte temnou stránku své osobnosti. Stačí si vybrat jedno ze zvířat na obrázku

Fotografie: Freepik / Edit

V každém z nás je ukrytá i temná stránka. Je jen na nás, kterou necháme našemu životu vládnout. Jakých negativních vlastností se bát u sebe samotného nám odhalí jednoduchý psychologický test.

Test je to velmi intuitivní. Je zapotřebí si vybrat jedno ze zvířat na obrázku, které je vám na první pohled nejvíce sympatické. Naše temné osobnostní rysy budou danému živočichovi s největší pravděpodobností velmi podobné. Nemusí se nutně jednat o zvíře, které máme rádi, spíše vybíráme podle toho, co je nám sympatické. Rozhodnout se musíme mezi černou kočkou, černou vdovou, havranem, vlkem, netopýrem nebo černým panterem.

Černá kočka, vdova, ale i panter

Černé kočky byly v minulosti považovány za ďábelské bytosti a společnice čarodějnic. Pokud nám je toto zvíře sympatické, jsme velmi nestálý člověk. Kočka vypovídá mnohé o naší nezávislosti a také o tom, že se zřídkakdy poutáme k jiným lidem. Na jednu stranu dokážeme být velmi láskyplní a hraví, ale pokud nás někdo provokuje, okamžitě ukážeme naše drápy. V případě, že naše volba padla na černou vdovu, dokážeme najít lidi, které potřebujeme, a umíme z nich doslova vysát jejich energii. Černá vdova je velmi záludné stvoření, a to hlavně proto, že je schopná zabít i příslušníky vlastního druhu.

Fotografie: Pexels

Netopýr je jasným symbolem temnoty a noci. Tato volba o naší osobnosti vypovídá to, že jsme velmi komplikovaní a nedržíme se morálních zásad. K cizím lidem jsme nedůvěřiví a máme v oblibě černý humor. Naší výhodou je schopnost pohledu na situaci z různých úhlů. Černý panter naznačuje naši nezkrotnost. Neradi se zdržujeme v přítomnosti cizích lidí a také neradi ukazujeme svoji zranitelnost a závislost na jiném člověku. Nejdůležitější pro nás je naše pohodlí a svoboda, případným konfliktům se snažíme vyhnout. 

Nevzhledný havran, ale i majestátní vlk 

Pokud jsme ze všech uvedených zvířat vybrali havrana, naši dominantní vlastností je inteligence. Přestože byl dlouhá léta považován za symbol smrti, jedná se o velmi vynalézavé zvíře s vysokou inteligencí. Havran vypovídá o naší povaze to, že jsme velmi obezřetní a v našem rozhodování vždy vyhrává racionalita. Nikdy nenecháme naše emoce, aby nad námi převzaly moc. V případě, že naši volbu vyhrál vlk, to o nás vypovídá, že jsme člověk plný záhad. 

Fotografie: Pexels

Stejně jako vlk nikdy neprojevíme jako první agresi, pokud nás ale někdo vyprovokuje, dokážeme se za naše práva rvát. Jsme velmi laskavý typ člověka, pokud nás ale někdo rozčílí, umíme vycenit zuby. Naši laskavost je proto lepší nezneužívat. Pokud si někoho oblíbíme, dokážeme mu být tím nejvěrnějším a nejoddanějším partnerem, stejně jako je to u vlků. Zahrávat si s námi ale není dobré. Dokážeme totiž být i nebezpeční.

Zdroj: Econet