Jednoduchý test vám prozradí, co se odehrává ve vašem podvědomí. Stačí si vybrat oko, které vás zaujme jako první

Fotografie: Pixabay

Jen málokdo z nás umí číst ve své mysli opravdu precizně a dokonale. Proto si někdy musíme pomoci jednoduchými, ale velmi efektivními metodami.

Podívejte se na obrázek výše a vyberte si oko, které se vám nejvíce líbí. Nečíslovali jsme je, abychom vás nijak neovlivnili, protože i numerické sekvence mohou v našem mozku vyvolat nějakou odezvu. Ovšem to my dnes rozhodně nechceme. Jen se dívejte a vybírejte. Ne nadarmo se říká, že oko je tím nejlepším oknem do duše. Zvolte si to své a o pár chvil později se dozvíte tajné zprávy, vycházející z vašeho podvědomí.

Přivřené oko vydává varování

Přivřené oči značí ledacos. Někdy nás lákají k novým obzorům, jindy mluví o tajemstvích, která by neměla být nikdy prozrazena. Ovšem pokud váš zrak padl jako první právě na tento obrázek, měli byste zpozornět. Znamená to totiž, že se stále ukrýváte ve své ulitě – a to vašemu podvědomí příliš nevyhovuje. Rádo by vystoupilo na světlo a ukázalo, co ve vás doopravdy je. Splňte mu jeho přání a obraťte svůj život do docela jiného směru.

Fotografie: Pixabay

Smutné oči mají velkou sílu

Pokud si porovnáte všechny obrázky očí mezi sebou, pak na vás tohle bude působit dozajista ze všech nejsmutnějším dojmem. Samostatně by tak možná nevypadalo, ale v porovnání s ostatními je to přesně tak. A co to značí? Přesně to, že se snažíte vyrovnat se svými pocity a příliš se vám to nedaří. Ale nevyčítejte si to. Ve vašem životě se toho teď odehrává poměrně hodně a je přirozené, že vás to občas rozhodí.

Fotografie: Pixabay

Oko, které ukrývá tajemství

Není typicky přivřené, přesto má do laskavého a přímého pohledu opravdu daleko. A o čem to svědčí? Především o tom, že vy sami něco skrýváte. A to dost možná nejenom vůči svému okolí, ale i vůči sobě. A to tajemstvím vás tíží jako nepřiznané závaží. Rádi lidem lžete, a to do vašeho osobního života zasahuje mnohem více, než si myslíte. Přestaňte s tím, přiznejte si své chyby a uvidíte, že se vše okamžitě zlepší.

Fotografie: Pixabay

Tmavé oko volá po ochraně

Nejraději byste se ukryli. Postavili před sebou pevnou zeď a nikoho, ale vůbec nikoho nepustili dovnitř. Spojení s tímto okem tyto podvědomé tužby prozrazuje více než zřetelně. Dost možná si myslíte, že vám to může pomoci, ale ve skutečnosti dochází k pravému opaku. Především se přestaňte dívat do minulosti a dejte šanci tomu, co teprve přijde. Život vám otevírá nové možnosti a měli byste je uchopit za pačesy. Doslova.

Fotografie: Pixabay

Oko, které svědčí o pečlivosti

Preciznost jeho nalíčení i dalších detailů rozhodně nejde přehlédnout. Pravděpodobně právě tohle bylo tím, co vás na něm na první pohled upoutalo. Vypovídá to o vás něco? Samozřejmě. Zejména to, že ve svém osobním životě máte také rádi pečlivost a vždy se snažíte dokončit jakoukoli práci, kterou započnete. Ovšem vaše podvědomí o tom smýšlí trochu jinak. Naznačuje vám, že byste také měli myslet na sebe a trochu odpočívat. Jinak to nedopadne dobře.

Fotografie: Pixabay

Široce otevřené oko ztrácí hranice sama sebe

Poslední oko vypadá doslova jako okno do duše. Umožní nám nahlédnout skutečně hluboko do povahy jeho nositele – pokud se tedy umíte správně dívat. A co o vás vypovídá to, že jste si ho vybrali? To lze říct zcela přesně. Rádi všem vyhovíte a neumíte říkat ne. A to i přes to, že vás to v osobním životě mnohdy značně omezuje. Měli byste se víc zaměřit sami na sebe a nenechávat se zneužívat okolím.

Fotografie: Pixabay

Souhlasíte s interpretací svého výběru, nebo byste sami sebe ohodnotili docela jinak? Oči o nás umí vypovědět hodně a rozhodně byste jim měli dát šanci, aby k vám promluvily. Zamyslete se nad výsledkem testu, nechte si ho rozležet v hlavě, a pokud je to možné, řiďte se jeho výsledky. A po týdnu nebo dvou si celý test udělejte ještě jednou. Dost možná budete tentokrát překvapeni tím, které oko vás přitahuje.

Zdroj: VeryWellMind