Partnerský test: Výběr konkrétního diamantu určí, co vám schází ve vztahu

Fotografie: Freepik

Tenhle jednoduchý psychologický test pomůže určit, zda vám ve vztahu nechybí něco důležitého. Jednoduše si vyberte diamant a uvidíte.

Odhalte možné potíže ve svém partnerském soužití ještě dřív, než přerostou v neřešitelný problém. Může to být jednodušší, než si myslíte. Pozorně se zadívejte na úvodní obrázek a vyberte si diamant, který se vám líbí nejvíce. A právě jeho volba vám o vašem aktuální rozpoložení prozradí více, než jste ochotní si připustit. Dejte si na čas a až budete mít hotovo, pokračujte k řešení.

Fotografie: Freepik/Edit

Diamant s číslem 1

Zaujaly vás jeho plné tvary? Pak to nejspíše značí, že ve vztahu potřebujete skutečnou oporu. Dáváte, ale také chcete dostávat. Sobectví vás dokáže spolehlivě odpudit. Znáte svou cenu, umíte ji určit a vyžadujete její respektování. A pokud se vám čehokoliv z toho nedostává, budete dříve nebo později ve vztahu nešťastní.

Fotografie: Freepik

Diamant s číslem 2

Je dokonale kulatý a vypovídá o vás, že největším nepřítelem partnerského soužití je z vašeho pohledu jednoznačně lakomství. S někým takovým zkrátka být nedokážete. Možná to zpočátku nevidíte, protože máte nasazeny růžové brýle, ale nakonec na tento problém narazíte a na potíže bude zaděláno. Chcete dostávat přesně tolik, co sami dáváte, to je fakt.

Diamant s číslem 3

Jeho ostré hrany mají rádi přesnost a dopřávají dojem absolutního přehledu, a přesně totéž požadujete od vztahu i vy. Potřebujete hlavně komunikovat, svěřovat se svými pocity a dostávat totéž na oplátku. Jestliže si podvědomě vybíráte tento diamant, pak je jasné, že váš protějšek na vaše potřeby a přání nedbá. To je nutné změnit, jinak nebudete šťastní.

Fotografie: Pixabay

Diamant s číslem 4

Tento tvar o vás vypovídá, že víte, co od života chcete a umíte si za tím tvrdě jít. A totéž vyžadujete i od svého okolí. Rádi se zkrátka držíte lidí, kteří mají v životě nějaký smysl, bezcílné bloumání od ničeho k ničemu je vám bytostně odporné. Snažte se do svého života dostat co nejvíce této potřeby, realizovat se můžete kupříkladu i za pomoci přátel.

Diamant s číslem 5

Svou důvěru dáváte svému okolí jen opatrně, a pokud se spálíte, jen stěží se otevíráte dalšímu vztahu. Pokud tedy žijete s někým, kdo si podle vás vaši důvěru nezaslouží, nepovede to k ničemu dobrému. Lehkomyslný a frivolní partner nebude tím pravým protějškem pro vás. Jestliže se s ním přece jen střetnete, pusťte ho co nejdříve k vodě. Vyplatí se vám to a nebudete ztrácet svůj cenný čas.

Diamant s číslem 6

Ve vztahu je pro vás důležitá především láska, nejspíš právě proto jste si vybrali právě srdce. Dokážete milovat opravdu vášnivě, a pokud není tento cit opětován, trápíte se a upadáte do deprese. Jestliže se dostanete do vztahu s partnerem, který vám nedokáže vaše pocity oplácet, dříve nebo později si své citové strádání vynahradíte jinde.

Zdroj: VeryWellMind