Plánujete svatbu a pochybujete o svém budoucím muži? Zapomeňte na jeho minulost, jinak špatně skončíte

Fotografie: Depositphotos

V článku vám přinášíme příběh jedné nevěsty, které o svém ženichovi má pochybnosti. Pokud vám minulost brání užívání si přítomnosti, jak to pak bude vypadat v budoucnu? Stává se to hlavně proto, že člověk nemusí mít svoji minulost, co se týče vztahů, úplně vyřešenou. To se odráží na jeho novém vztahu i na vztahu s okolím.

Měla by se žena vůbec zabývat mužovou minulostí?

Pokud se do někoho člověk zamiluje, je to všechno krásné a bláznivé. Postupem času se zamilovanost mění v lásku, která už přináší nejen to hezké, ale lidé si uvědomí, že mají vedle sebe člověka, kterého nejen milují, ale mohou také vidět jeho chyby. V tomto období je velmi důležité spolu komunikovat, zjistíte tak, jak si vzájemně ladíte a jestli se vůbec dohodnete v určitých věcech na kompromisu.

Proč ale ženy častěji řeší partnerovu minulost? Především jde o tu milostnou. Je ale jedno, kolik dívek nebo žen měl před vámi. Nyní je tu s vámi a těšíte se společně na budoucnost, která může přinést jen dobré věci, pokud se na vztahu bude pracovat.

Každá dívka ale v mládí sní o tom, že brzy potká toho pravého prince, třeba už v brzkém věku, vdá se, bude mít děti a budou mít pohádkový život. Není to ale jen o tom, mít se rádi. Je to o důvěře, o kompromisech, o chuti na vztahu pracovat a rozvíjet ho.

Každý v životě udělal nějakou chybu, které lituje. Měla by vás naučit, co byste příště rozhodně dělat neměli. V dnešní době se rozvádí každé druhé manželství. Lidé dnes častěji od problémů raději utečou, než aby je řešily.

Fotografie: Depositphotos

Proto vidíme naše babičky a dědečky spolu už několik desetiletí. V minulosti byl rozvod ve společnosti problém, proto se starší generace snažily vždy najít jiné řešení.

Nikdo nezaručí, že s protějškem zůstanete napořád

Někdo se zamiluje rychle, druhý zase potřebuje čas, aby toho druhého dostatečně poznal. Ani jedno vám ale nezaručí, že je to láska na celý život. Ženy trápí partnerova minulost hlavně proto, že nechtějí být další v pořadí, kterou opustí. Chtějí mít jistotu, že s ní partner do budoucna počítá. Nechtějí ale to samé i muži?

Neptejte se na otázky minulých vztahů hned na začátku poznávání. Mohla byste se tím nechat ovlivnit a to není dobré ani pro jednu stranu. Až člověka poznáte, zkuste si o bývalých partnerech promluvit v klidu. Proč se rozešli? Kdo to více pokazil? Rozešli se jako přátelé, vycházejí spolu? Vina není nikdy jen na jedné straně. Mluvte spolu, poznávejte se, užívejte si společné zážitky a přemýšlejte pouze nad přítomností.