Při setkání s mužem se zaměřte na jeho chodidla. Prozradí o něm mnohem víc, než by sám chtěl

Fotografie: Freepik

Někdo kouká lidem při seznamování do očí, muži většinou ženám koukají na pozadí, ale napadlo vás někdy, že je důležité koukat i na nohy? Důvod je poměrně jasný.

Za starých časů přisuzovali lidé fyziognomii velký význam. Tato metoda umožňovala určit charakterové vlastnosti člověka podle jeho vzhledu: tvar jeho obličeje, tvar lebky, nosu nebo uší. Možná právě tehdy se objevil výraz: „ Oči jsou zrcadlem duše.“  Co člověk může říci o tvaru nohy? A jak můžete tyto informace použít při seznamování se s mužem? To se dozvíte v dnešním článku!

Tvar chodidla

Už ve starověké Číně a Indii lidé ovládali umění „čtení nohou“. Na základě zvláštností struktury prstů, jejich tvaru a délky, mistři určili, jaký je člověk, který stojí před nimi. Na našich nohách je mnoho nervových zakončení a zón, které jsou spojeny s vnitřními orgány. Tvar nohy může vypovídat nejen o zdraví těla, ale také o povahových vlastnostech a způsobu komunikace člověka. Podívejte se pozorně na prsty vašeho muže. Je úžasné, co mohou o svém majiteli říci.

Fotografie: Pexels

Palec

Je palec vašeho muže delší nebo kratší než ostatní prsty? Pokud je delší, tak gratuluji! Váš muž je chytrý a kreativní člověk. Má úžasnou schopnost nestandardně uvažovat, dívat se na věci z různých úhlů pohledu a dospět k optimálnímu řešení ve všech životních otázkách. Existuje jen jedno „ale“! Muž, jehož palec je delší, než ostatní prsty, se nemůže soustředit jen na jednu věc. Jeho pozornost je neustále rozptýlená a málokdy dokončí úkol, kterého se ujal.

Pokud je palec kratší než ostatní prsty, pak takový muž nerad řeší problémy sám. Nejlepší pro něj je úkolovat druhé, jen aby nějaký úkol nemusel řešit sám. Takový člověk dovedně používá své kouzlo a ostatní mu pomáhají ze své vlastní svobodné vůle, sami málokdy tušili, že jsou jednoduše manipulováni.

Ukazováček

Čím delší je ukazováček na noze, tím větší má muž tendenci vás ve všem vést. Je to hazardní hráč, energický a vynalézavý. Miluje být první a u ostatních vzbuzovat obdiv. Mimochodem, to platí nejen pro muže. Podle indických tradic matky často zakazovaly svým synům brát si dívku, která má příliš dlouhé ukazováčky, protože je považovali za příliš náročné a panovačné.

Prostředníček

Pokud je prostředníček delší než ostatní, což je samo o sobě vzácností, pak je před vámi výjimečný člověk. Takový člověk staví svou kariéru na první místo, miluje těžké projekty a je v nich úspěšný.

Fotografie: Pexels

Prsteníček

U osob s dlouhým a rovným prsteníčkem jsou rodinné vazby na prvním místě. Takový muž miluje svou ženu a děti a oceňuje názor svých rodičů. Bohužel se často stává, že nedokáže oddělit slovo „já“ od společného „my“. Krátký čtvrtý prst naznačuje, že rodina není pro muže prioritou.

Malíček

Čím kratší je malíček člověka, tím méně je pravděpodobné, že převezme odpovědnost. A neočekávejte, že vám mladý muž přijde na pomoc v obtížných dobách, pokud bude mít sám ještě zajímavější věci.

Zdroj: Healthline