Princ Harry odhalil tajemství svého života. Královskou rodinu tím rozhodně nepotěšil

Fotografie: Depositphotos

V královské rodině vše není tak ideální, jak se na první pohled může zdát. Princ Harry v rozhovoru odhalil týrání, zneužívání návykových látek, ale i zanedbávání rodiny.

Princ Harry se nechal na veřejnosti slyšet s prohlášeními, které by mohlo natrvalo poznamenat vztahy v královské rodině. Začalo to ve světoznámé talkshow Oprah Winfrey, tím ale šokující informace z jeho strany neskončily. Harry obvinil svou rodinu z nedostatku zájmu, když se Meghan Merkle pokusila o sebevraždu. Také se rozpovídal o týrání, které mělo v královské rodině probíhat.

Cítili se sami, proto se odstěhovali

Harry se v nové show Oprah vyjádřil k tomu, proč se s Meghan odstěhovali. Jedním z hlavních důvodů jejich odchodu byl pocit osamocení a opuštění ze strany královské rodiny. Prý mu vadilo, že jeho rodina nereagovala na jeho žádosti o pomoc. Vždy se u nich vše přešlo mlčením. Dělalo se, jako že problémy neexistují.

Fotografie: Pexels

Po dobu čtyř let se v tom se svou ženou snažil žít a zvyknout si, to se ale bohužel nestalo. Proto byli nuceni se odstěhovat do Kalifornie. U jeho ženy navíc v královské rodině narůstal pocit uvěznění a nemožnosti odejít. S tím se princ Harry rozhodl bojovat. Meghan mu totiž mimo jiné oznámila, že během těhotenství chtěla spáchat sebevraždu. Princ Harry se nechal slyšet, že mu to připomnělo jeho vlastní matku, pár týdnů před její smrtí.

Meghan se s ním podělila o detaily svého rozhodnutí

Při vzájemném rozhovoru Meghan Harrymu sdělila veškeré detaily toho, jak se chtěla zabít. Řekla mu ale také to, že si to nakonec rozmyslela právě kvůli němu. Nechtěla, aby přišel o další důležitou ženu svého života. K tragické smrti princezny Diany, Harryho matky, došlo v roce 1997.

Fotografie: Pexels

Harry se také přiznal, že měl ve svých 30 letech problém s alkoholem a drogami. A to právě proto, že mu jeho matka v životě velmi chyběla. Život v Londýně mu tuto událost neustále připomíná, a to hlavně proto, že ho neustále pronásleduje zvuk koňských kopyt. To je totiž zvuk, který si zapamatoval z jejího pohřbu. Zmínil se také o problémovém vztahu se svým otcem a o jeho zvláštní výchově.

Zdroj: Rozhovor s Oprah Winfrey