Rozhovor s paní Evou Kokavcovou nejen o podnikání v Anglii

Pravdou je, že znám spousty velmi zajímavých a odvážných žen, jak z České tak Slovenské republiky. Avšak čím dál častěji se setkávám s odvážnými ženami, které neváhaly zkusit štěstí i mimo svoji krajinu. V dnešním rozhovoru vám představím další podnikající maminku, paní Evu Kokavcovou, původem ze Slovenska.

S paní Evou jsem se seznámila před dvěma lety za účelem masáže pro mě a mého přítele. Jak už to při takové masáži bývá, povídaly jsme si zajímala jsem se o další služby, které paní Eva nabízí. Rozhovor to byl velmi zajímavý a my se pak sešly znovu. Už se však nejednalo o masáž, ale o metodu EFT, která v překladu z anglického Emotional Freedom Techniques znamená techniky emoční svobody. Nejen o podnikání v Anglii, ale i o práci paní Evy bude dnešní rozhovor.

Ještě než se dostaneme k tomu, čemu se vlastně věnuješ, mohla bys, Evo, říci něco málo o sobě? A co tě přimělo zkusit štěstí v Anglii?

Z mého pohledu jsem úplně obyčejný člověk, který prostřednictvím vlastních životních zkušeností, vyvinutému mimosmyslovému vnímání, intuici a léčivé aury dokáže pomáhat lidem na jejich duchovní cestě. Tyto schopnosti jsem u sebe objevila, když mi bylo 12 let. Už předtím jsem měla pozitivní vztah ke všemu, co se týkalo věštění a magie. Co mě však fascinovalo ze všeho nejvíce, byla osobnost mé prababičky, která byla považována za podivínku. Zajímala se o studium okultních věd. Po její smrti cítím stále její přítomnost. S Anglií jsem byla odjakživa silně spjata, v Londýně jsem od roku 1994.

Evo, z pohledu laika mohu říci jen tolik, že se zajímáš o vše, co přináší lidem fyzickou i psychickou úlevu. Mohla bys svou práci čtenářkám blíže popsat?

Už více než 5 let se intenzivně věnuji léčení hypnózou se specializací regrese do minulých životů. Regresní terapie je velmi účinná technika. Subjekt je pomocí hypnózy vrácený do minulých existencí a vzpomínek z minulých životů, které plně objasňují skryté bloky, fobie a jiné těžkosti v současném životě. Věštím z aury člověka, karet, ruky, kávy, a zaobírám se rovněž numerologií a astrologií. Balancuji čakry pomocí drahých kamenů a léčím energií reiki. Mimo to provádím 6 druhů masáží od hloubkové, až po lymfatickou či aromaterapeutickou masáž. Se všemi jmenovanými technikami mám skvělé výsledky a mnoho spokojených zákazníků.

Vím, že nemůžeš vyprávět příběhy svých klientů jmenovitě. Ale mohla bys ze své praxe prozradit nějaký hodně zajímavý příběh?

Měla jsem případ, kdy jedna zákaznice pravidelně od raného dětství prodělávala astmatické záchvaty. V regresní hypnóze jsme zjistili, že umřela v koncentračním táboře na otravu plynem. Odtud tedy pramenilo astma a problémy s dýcháním. Po této terapii záchvaty ustoupili. Každý případ je jedinečný. Asi mezi nejsilnější případy patří vyléčení rakovinového nádoru, ekzémy, migrény, neplodnost, chronická deprese, traumata z dětství a různé fobie.

Děkujeme paní Evě Kokavcové za velmi zajímavý rozhovor a přejeme mnoho vyléčených a spokojených klientů. Musím potvrdit pravdivost slov paní Evy. Sama jsem absolvovala nejen úžasnou masáž, ale také metodu EFT, které vnesla do mého života značnou úlevu.