Připravte svůj šatník na podzim

Léto končí a s ním přicházejí i chladnější dny. To si žádá nový šatník! Jaký zvolit na podzim? Co bude letos hitem v módě?

Džínová klasika

Džíny nikdy neomrzí. I letos si je připravte do svého šatníku. Volit je můžete do práce, na párty i na volnočasové aktivity. Pokud chcete být oblečeni podle té nejposlednější módy, zvolte džíny s jemným potrháním na přední linii stehen.

Jaké zvolit boty?

Žabky je na čase strčit zpět do krabice a vytáhnout novou výbavu. Chcete být in a cítit se pohodlně? Zvolte kotníkové boty! V kurzu budou tradiční černé, ale také hnědé nebo jemně béžové. Nezapomeňte, že by si jich měl hned každý všimnout, proto neuškodí, když budou ozdobené výrazným zipem či jiným zapínáním. To, zda volit podpatek či ne záleží čistě na vás.

Kardigany a svetříky? Ano!

Jsou výhodným doplňkem v chladných letních nocích, ale ani na podzim nemusejí trčet hluboko ve skříni! Vyrazte ráno do práce v pohodlném bavlněném kardiganu, který můžete lehce schovat do kabelky, když se oteplí. Kombinovat lze opět jeden kousek s oblečením elegantním i volnočasovým.

Barva podzimu 2015 je…

Džíny nikdy neomrzí. Právě ona vyhrála soutěž o barvu roku 2015. Proto s ní ve svém šatníku určitě nešetřete. Nestalo se náhodou, že několik předních módních návrhářů vytvořili kolekce pouze v této barvě. Nevíte, jestli vám tato barva sluší? Nebojte, je dokázáno, že sluší 90 % typům pleti. O kombinace se také nemusíte bát, ladí s béžovou, hnědou, černou, bílou. Téměř všechny barvy s ní ladí, ale vyhněte se raději žluté a zářivé oranžové.

 Obrázek: www.laredoute.ro