Přišla jste mu na nevěru? 2 tipy, jak si zachovat tvář!

Pocítit nevěru na vlastní kůži nikdy není příjemnou zkušeností. Žádná žena nechce jednou sedět jako stařenka v houpacím křesle a vyprávět vnoučatům o této bolestivé etapě svého života. Buďme k sobě upřímnékterá z vás si nepřeje, aby jí byl partner věrný až do konce života? Přesně tak, všechny po tom toužíte, ovšem realita je často úplně jiná a zasadí nejen do vašeho vztahu, ale i do vašeho srdce krutou ránu, přes kterou se jen horko těžko dokážete přenést. Když už si nevěru – chtě nechtě – pustíte do života, měly byste vědět, jak si v takové situaci zachovat svou tvář. Chcete poradit jak na to? Pak čtěte dál!

Tip č. 1: Smiřte se s realitou!

Nevěru nechte zažít nikdo, když už ale přijde, netřeba hledat na sobě chyby. Samozřejmě, žádná žena nechce nosit nálepku „podvedená“, a proto spousta z vás po tomto nepříjemném zjištění vyčítá sama sobě své slabé stránky. Ne! Pro klid sama sebe se s touto realitou smiřte, ať už to bolí sebevíc. Možná máte v hlavě nespočet otázek, jenže přicházet jim na kloub by vás mohlo nepěkně ranit. Nesnažte se přijít na důvod, nechtějte znát její jméno, neptejte se na podrobnosti, nezajímejte se, kolikrát s ní spal. Zamyslete se nad tím, zda má tento vztah cenu a zda stojí za to o něj bojovat. 

Tip č. 2: I přes provalenou nevěru chtějte mít chladnou hlavu!

Možná to bylo jasné již delší dobupozdní příchody domů, neustálé pomrkávání po mobilním telefonu, nákup nového oblečení, zdržování se v prácijenže vám to zkrátka nedošlo. Bohužel i to se stává a ačkoli nám osud přináší jasné důkazy až pod nos, často si jich nevšímáme. Ve chvíli, kdy mu na nevěru přijdete, máte jistě chuť zasypat ho nadávkami a výčitkami – jednoduše ho seřvat na dvě doby. Vztek je silná emoce, která vás nutí mnohdy říci to, čeho vzápětí litujete. V tomto případě je nutné si uvědomit, že mince má dvě strany. Ovládněte proto své city a nechcete-li o partnera přijít, nezahlcujte ho nadávkami, ba naopak dejte mu šanci najít společnou cestu zpět.

Fotografie publikována se svolením David Castillo Dominici FreeDigitalPhotos.net