Zhubla 63 kilo na impuls manželovy nevěry. Dnes je slavná na sociálních sítích

Fotografie: Depositphotos

Poporodní kila trápí mnoho žen. V případě této mladé dívky se však problém s váhou i nadále stupňoval, až se dokonce dopracovala na úctyhodných 127 kil.

Všichni milují tyto inspirativní příběhy. Žena, jež bojuje s váhou a nedostává mnoho podpory ze svého okolí, se v jednu chvíli rozhodne ke změně. Fotografie dívek, které zhubly desítky kil pak hltá každý, kdo sám s přebytečnými kily bojuje. Tato žena je tak dalším příkladem, že když se chce, tak to jde. V jejím případě ji však celková proměna stála manželství. Ale ona si rozhodně nestěžuje.

Po prvním porodu to ještě šlo

Evgenia Vorobiyova, 31letá maminka dvou dětí, se po dramatickém zhubnutí stala v Rusku hvězdou. Tomu však předcházel dlouhý příběh, který začal jejím prvním porodem. „Nikdy jsem nebyla hubená, ale nebyla jsem ani tlustá. Během prvního těhotenství jsem přirozeně trochu přibrala,” vzpomíná Evgenia, jak se její váha po prvním porodu vyšplhala o 10 kilo. To ještě nebylo nic dramatického a manžel neměl na její postavu žádné námitky.

Brzy však otěhotněla podruhé a po dalším porodu tak přidala další kila navíc. Manžel ji zprvu stále utěšoval a ujišťoval, že se mu líbí. Evgenia nebyla ze své postavy nadšená, ale plně se vrhla do péče o dvě malé děti. A sama na sebe zapomněla. Možná stres zaháněla jídlem a byly to jediné chvilky, které patřily jen jí. Velmi brzy se tak projedla k váze 127 kilo.

Pak zjistila, že ji manžel podvádí

Vzpomínala, jak sama sobě byla odporná a trávila hodiny úpravou fotografií, než byla spokojená natolik, aby je mohla dát na sociální sítě. V tu dobu však také zjistila, že ji její muž podvádí se svou bývalou přítelkyní. To byl pro ni bod zlomu. Věděla, že se sebou musí okamžitě začít něco dělat. „Pochopila jsem, že je čas na změnu. Rozhodla jsem se, že ani děti, ani obchod a ani nic jiného není důležitější než já sama,” říká Evgenie o chvíli, kdy si dala za cíl zhubnout 60 kilo.

zdravé potraviny
Fotografie: Freepik

Vyřadila tedy všechna nezdravá jídla a přihlásila se do posilovny. První výsledky se začaly brzy dostavovat. Celou svoji cestu za zhubnutím také začala sdílet na sociálních sítích a získala si velkou řadu fanoušků, kteří ji v její snaze podporovali. Za necelých 20 měsíců tak Evgenia zhubla neuvěřitelný 63 kilo a stala se z ní naprosto jiná žena.

Dnes je hvězdou sociálních sítí

Manželovu nevěru však nedokázala překousnout a krátce poté, co dosáhla svého cíle, podala žádost o rozvod a manžela opustila. Později se zúčastnila televizní show „Pojďme se vzít”, které se účastní lidé hledající partnera. „Byla jsem velice polichocena a ve finále jsem dostala muže. Byl neuvěřitelně hezký,” vzpomíná Evgenia na účast v soutěži, jež z ní v Rusku udělala hvězdu.

Její okouzlující fotografie, které dává na sociální sítě, uchvacují mnoho mužů. Nabídek na seznámení má tak více než dost. Zatím však stále zůstává sama. Evgenia je tak velkou inspirací i pro ostatní ženy, které na sebe z nejrůznějších důvodů zapomenou a dostanou se do začarovaného kruhu, z něhož vede nelehká cesta. Pevné rozhodnutí a motivace však dokážou zázraky. Ani ne za dva roky tak můžete dosáhnout vysněné postavy stejně jako Evgenia, která začínala na 127 kilech.

Zdroj: Parenting