Odhalit nevěru partnera můžete podle poměrně jasných signálů, které ale většina lidí často přehlíží

Fotografie: Freepik

Nevěra není nic neobvyklého, zvláště v dnešní době. S tímto faktem je nutno se smířit a umět uvažovat racionálně, abyste ji mohli co nejrychleji odhalit.

Podvádění je výsledkem nerovnováhy ve vztahu, která často mívá kořeny ve špatné komunikaci. Pokud vás váš partner jednorázově či dlouhodobě podvádí, je to známka toho, že s vámi již není šťastný a spokojený. Zvláště ta dlouhodobá je o to víc bolestivější, jelikož může trvat měsíce až léta. Osoba, která podvádí, se pak připoutá jak k milenci, tak ke stávajícímu partnerovi a vede dvojí život, kdy ani jeden nemůže zvládat na 100%.

Změny v chování vypoví hodně

Jestliže s partnerem žijete, tak by pro vás tento bod neměl být těžký na rozpoznání. Při jisté rutině, která většinou nastává, je každá změna lehce zpozorovatelná, musíte jen být obezřetní. Můžete si začít všímat, že pro partnera už není váš společně strávený čas důležitý, jako tomu dříve bylo. Vyloženě to občas vypadá, že se tomu vyhýbá. Romantické večery jsou čím dál méně časté a postupně se mohou měnit na večery u televize. Není neobvyklé, že se o sebe partner začíná až přehnaně starat a nepřirozeně nabývá na sebevědomí.

Fotografie: Freepik

Váš společný čas se krátí

Pokud se váš partner začal vídat s jinou osobou, tak se vaše střetnutí mohou snížit až o polovinu. Dochází k tomu, že obětuje okamžiky, které měly být vaše pro někoho jiného. Většinou to bývá pod záminkami jako přesčasy v práci, nutné školení navíc, nečekaný sraz s kamarády či služební cesty. Nakonec se vrací domů později a později a někdy nepřijde vůbec, jelikož v práci nastala nečekaná situace, se kterou přeci nebylo možné počítat.

Telefon má na zámek, ale i tak jej nedá z ruky

Velmi špatným znamením je, když vaše polovička nepustí telefon z ruky ani když jde na záchod či do sprchy. Zvláště, pokud jej má nově zaheslovaný na složitá hesla, tak je o to divnější, že si ho s sebou všude bere. Častěji dochází k „pracovním“ hovorům a i během vašich romantických okamžiků se stane, že je nutné odepsat. Časem už se vám za vyrušení ani nebude omlouvat a bude schopný během vaší konverzace odejít kvůli telefonu.

Fotografie: Freepik

Ze vztahu se vytratila veškerá vášeň

Asi nejjistějším znakem nevěry je vymizení sexu z vašeho společného života. Jestliže jste sex mívali pravidelně, tak se váš vztah bez něj prostě neobejde a nejspíš se blíží k brzkému konci. Tato aktivita je tím nejcennějším spojením mezi dvěma jedinci a pokud vás partner podvádí, tak svou touhu uspokojí s jinde a pro vás mu už nic nezbyde. Otestovat to můžete tak, že se sami pokusíte sex vyvolat. Pokud dostanete několikrát odmítnutí, tak víte, na čem jste.

Zdroj: VeryWellMind