Proč by vám tekutý korektor Catrice neměl chybět v make-up kufříku?

kosmetika pleť
Fotografie: Freepik

Pokud chcete mít dokonalý make-up, potom se neobejdete hned bez několika kosmetických přípravků, přičemž jedním z nich je také tekutý korektor. V následujících řádcích vám představíme konkrétně korektor od značky Catrice.

Catrice je oblíbená značka známá pro svou kvalitu, inovativnost, a především dostupnost. Produkty jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým typům pleti a potřebám zákazníků. Tekutý korektor Catrice se chlubí vysokým krytím a taktéž dlouhotrvajícím efektem, a tím pádem je jedním z nejoblíbenějších přípravků značky.

Proč používat tekutý korektor?

Zakryje nedokonalosti, ať už jde o akné, tmavé kruhy pod očima, nebo jizvy. Tekutý korektor zakryje problémové oblasti. Ve srovnání s jinými korektory má ten od značky Catrice dlouhotrvající efekt, a tím pádem vydrží na pleti po celý den.

Korektory můžete používat jako bázi pod oční stíny i k vytvoření dokonalého konturování obličeje. Některé tekuté korektory obsahují hydratační složky, jež pomáhají udržovat pokožku vláčnou a zároveň zabrání vysoušení.

Tekutý korektor poslouží i jako rozjasňovač, zvláště pokud je o několik odstínů světlejší než základní make-up. Při aplikaci na správná místa budete vypadat mladší.

Investujte do kvalitního korektoru, vyplatí se to

Tekutý korektor od Catrice se vyznačuje svou lehkou konzistencí, což zajišťuje snadnou a plynulou aplikaci. Výhodou je také to, že si můžete vybrat z poměrně široké škály odstínů, takže určitě najdete takový odstín, který odpovídá vaší pleti.

S tekutým korektorem dosáhnete úžasných výsledků. Potřebujete zakrýt nedokonalosti, rozjasnit obličej, nebo zdokonalit svůj make-up? Korektor od značky Catrice je jedním z produktů, který byste rozhodně měli zvážit. Nadchne vás jeho kvalita a cenová dostupnost. Tak neváhejte a podívejte se do nabídky internetového obchodu Notino.